اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان البرز/ افزایش بهره وری از امکانات وقفی مهمترین هدف سازمان اوقاف است

معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان البرز/ افزایش بهره وری از امکانات وقفی مهمترین هدف سازمان اوقاف است

مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: افزایش بهره وری از مجموعه امکانات و اختیارات اوقاف و امور خیریه سراسر کشور مهمترین هدف این سازمان است.

 سه شنبه 11 تیر 1398   924  0      

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از خبرگزاری فارس حجت الاسلام حسین روحانی نژاد، مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور پیش از ظهر امروز در آئین معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: مسئله افزایش بهره وری از مجموعه امکانات تحت اختیار اداره اوقاف از مهمترین اهداف این مجموعه است.
مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه بیان کرد: برای مثال می توانیم سهم میوه دهی باغات وقف شده را با استفاده از تکنولوژی و علم افزایش دهیم.
وی با اشاره به اینکه از حضور افراد نخبه و دانشمند در افزایش بهره وری ها کمک خواهیم گرفت، اظهار کرد: وقف تنها در موارد مالی خلاصه نمی شود بلکه در برخی مواقع شاهد وقف علم هم هستیم.
روحانی نژاد اضافه کرد: انسان های توانمندی که ظرفیت های بالای علمی دارند می توانند علاوه بر افزایش بهره وری به ایجاد اشتغال برای نسل کثیری از جوانان نیز کمک کنند.
وی با بیان اینکه شرایط زندگی نسبت به گذشته بسیار متفاوت است، گفت: در این برهه از زمان می توان با وقف اپلیکیشن جامع و دانش شبکه های اجتماعی به کمک کشور بیاییم؛ باید اولویت بندی شود و نیاز کشور را بسنجیم تا از ظرفیت وقفیات در این حوزه بهره برداری کنیم.
روحانی نژاد با تأکید بر اینکه از ظرفیت جوانان صاحب فکر، دانشجویان و دانش آموزان استفاده خواهیم کرد، افزود: باید مسیر حرکت دانشمندان و علمای فقهی و علمی را در راستای رفع مشکلات کشور همچون ازدواج جوانان باز کنیم.
وی ادامه داد: حمایت و همکاری همه جانبه اقشار مختلف مردمی از نظام جمهوری اسلامی به رفع مشکلات کمک خواهد کرد. مردم می توانند در مقابله با تحریم ها به پیروزی برسند و در این میان اقدام مقتدرانه دولت در رابطه با خروج از برجام قابل قبول و حائز اهمیت است.
روحانی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ده ها میلیون نفر با حضور در صحن بقاع متبرکه و امامزاده ها می توانند به تقویت اتحاد در میان جوامع مختلف و ترویج فرهنگ وقف در کشور کمک کنند.
مسئول امور استان های سازمان اوقاف و امور خیریه اضافه کرد: در مجموعه اوقاف و امور خیریه می توانیم سبک زندگی ایرانی اسلامی را در سطح جامعه گسترش دهیم و همچنین از دانش های نوین در راستای جذب سرمایه استفاده کنیم.
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز با حضور جمعی از مدیران ستاد سازمان و مسئولان استان البرز برگزار شد. 
در این مراسم از زحمات حجت الاسلام صالحی تقدیر و حجت الاسلام دشتکی بعنوان مدیر کل اوقاف استان البرز معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار