اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

افتتاح ۱۱۰ مرکز افق در بقاع متبرکه /2هزار امامزاده و بقعه متبرکه میزبان جشن‌های دهه کرامت

افتتاح ۱۱۰ مرکز افق در بقاع متبرکه /2هزار امامزاده و بقعه متبرکه میزبان جشن‌های دهه کرامت

نشست ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شورای هماهنگی دهه کرامت ‌‌با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای ۳۴ دستگاه اجرایی عضو این شورا از جمله سازمان اوقاف و امور خیریه در وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 چهارشنبه 12 تیر 1398   256  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت‌الاسلام  والمسلمین غلامرضا عادل، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در این نشست با ارایه گزارشی از برنامه های این سازمان در دهه کرامت اظهار کرد: امسال برنامه‌ها و جشن‌های دهه کرامت در ۲ هزار امامزاده کشور برگزار می‌شود که در هر کدام از بقاع متبرکه به تناسب ظرفیت، برنامه‌های ویژه‌ای برگزار خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه کاروان های «زیر سایه خورشید» امسال در بقاع متبرکه شاخص هر استان حضور پیدا می‌کنند، افزود: اختتامیه جشنواره «وقف؛ چشمه همیشه جاری» با موضوع عکس در دهه کرامت در استان فارس برگزار می‌شود و از فراخوان سه کنگره ملی و بین‌المللی بزرگداشت دانیال نبی، امامزاده بهلول خوی و امامزاده یحیی بن زید نیز رونمایی خواهد شد.
 
عادل افزود: افتتاح ۱۱۰ مرکز افق در بقاع متبرکه مهم‌ترین برنامه دهه کرامت سازمان اوقاف است که این مراکز خدمات فرهنگی، اجتماعی و قرآنی را با هدف رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و تحت پوشش قرار دادن مسائل اجتماعی زائران و مجاوران بقاع متبرکه ارائه خواهند کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر