اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اولویت ما سازماندهی موقوفات و برگزاری دوره های آموزش  تخصصی  ویژه  کارمندان اوقاف است

اولویت ما سازماندهی موقوفات و برگزاری دوره های آموزش تخصصی ویژه کارمندان اوقاف است

معاون توسعه مدیریت ، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: ساختار سازمان اوقاف بازنگری می‌شود و سازماندهی موقوفات و برگزاری دوره های آموزش تخصصی ویژه کارمندان از جمله برنامه های این سازمان محسوب می شود.

 چهارشنبه 12 تیر 1398   400  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از کهگیلویه وبویراحمد، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وامور مجلس سازمان اوقاف در دیدار با  نماینده ولی فقیه در این استان گفت:سازمان اوقاف سازماندهی موقوفات را در اولویت کاری خود دارد و قرار است دوره های آموزش تخصصی برای کارمندان اوقاف در نظر گرفته شود.

علیرضا هوشیار با بیان اینکه تمام تلاش ما در جهت اجرای نیت واقفین خواهد بود، تصریح کرد: اجرای طرح های دانش بنیان نیز از دیگر برنامه های سازمان اوقاف و امور خیریه است که در این طرح فعالیت های دانش بنیانی که به مرحله تجاری رسیده اند مورد حمایت قرار می گیرند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هم در این دیدار گفت: 25 بقعه متبرکه شاخص در کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد که همه ساله پذیرای گردشگران داخلی و خارجی هستند.
حجت الاسلام جنتی پور افزود: فرهنگ وقف در این استان آن طور که باید، تبیین نشده چرا که در استان موقوفه شاخصی وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به اینکه در این استان نیروهای کارآمد بیشتری برای اوقاف و امور خیریه نیاز است گفت: باید تلاش شود تا سیستمی کردن فریضه وقف نتیجه معکوسی نداشته باشد.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به اینکه بودجه فرهنگی وقف در استان بسیار اندک است افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت کار فرهنگی را دارد و لازم است بودجه فرهنگی بیشتری به این استان اختصاص داده شود .

 وی با ضروری خواندن ورود موثر سازمان اوقاف در حوزه اشتغال و تولید ادامه داد: سازمان اوقاف در رونق تولید ملی می تواند سهم داشته باشد.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر