اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

روحانی نژاد: ارتقاء بهره‌وری موقوفات نقش مؤثری در ایجاد اشتغا ل دارد/ معرفی مدیرکل جدید اوقاف استان آذربایجان شرقی

روحانی نژاد: ارتقاء بهره‌وری موقوفات نقش مؤثری در ایجاد اشتغا ل دارد/ معرفی مدیرکل جدید اوقاف استان آذربایجان شرقی

مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: موقوفات مخروبه را احیا می‌کنیم تا با افزایش بهره‌وری، قدم‌های مؤثری در ایجاد اشتغال جوانان و حمایت از محرومان برداریم.

 شنبه 22 تیر 1398   403  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین روحانی‌نژاد، مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در مراسم معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌شرقی، گفت: موقوفات مخروبه را احیا می‌کنیم تا با افزایش بهره‌وری قدم‌های مؤثری در ایجاد اشتغال جوانان و حمایت از محرومان برداریم.
وی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه‌زدن به کشور با هجمه‌های فرهنگی گفت: مشکلات اقتصادی برای این است که مردم از ارزش‌های خود دست بکشند ولی مردم ما بامقاومت خود دشمن را روز به روز منفعل تر کرده‌اند.
حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد افزود: این سازمان در حوزه اقتصاد و گره ‌گشایی از مشکلات زندگی مردم نقش مهمی ایفا می‌کند و در این راستا با احیای موقوفه می‌توان در مسیر رونق اقتصادی در کشور گام برداشت.
وی اظهار کرد: مواضع انقلابی دولت در صحنه‌های سیاسی مورد توقع و انتظار مردم بوده و مردم پشتیبان هستند و این پشتیبانی‌ها دشمن را مغلوب خواهد کرد.
مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با بیان اینکه به برکت وجود امامزادگان در مناطق مختلف فضای معنوی فوق‌العاده‌ای در کشور فراهم شده است، گفت: از این فضای معنوی می‌توان برای حل مشکلات مردم بهره برد.
حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد با تأکید بر اهمیت احیای موقوفه ادامه داد: مردم آذربایجان شرقی به ویژه تبریز از جمله متشرع‌ترین مردمان هستند و اگر بدانند ملکی موقوفه است به طور قطع آن را تخلیه می‌کنند.
وی با بیان این‌ که علمای وارسته و خیران این خطه همیشه در وقف اموال خود پیشتاز بوده‌اند، یادآوری کرد: به برکت وجود موقوفه در سطح کشور، مکان‌های مختلفی مانند مدارس و حوزه‌ها آباد شده و به ایتام و نیازمندان رسیدگی می‌شود.
حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد با اشاره به اینکه حجاب و عفاف از الزام‌های دین ما است و باید بیش از پیش از آن صیانت کرد، افزود: دشمن مصمم است تا با تغییر ارزش‌ها به انقلاب صدمه بزند.
در این مراسم با قدر دانی از تلاشهای حجت الاسلام مصائبی مدیرکل سابق اوقاف وامور خیریه استان،حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی به عنوان مدیر کل جدید اوقاف وامورخیریه استان آذربایجان شرقی معرفی ومشغول به کار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر