اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

زندانیان

فراخوان

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

قرارگاه فرهنگی سازمان اوقاف در سامرا ایجاد می‌شود

قرارگاه فرهنگی سازمان اوقاف در سامرا ایجاد می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از عزم این سازمان برای ایجاد قرارگاه فرهنگی در شهر مقدس سامرا خبر داد.

 جمعه 28 تیر 1398   213  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام غلامرضا عادل در نشست هماهنگی ستاد اربعین عراق که در سفارت ایران در بغداد برگزار شد، از عزم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای ایجاد قرارگاه فرهنگی در سامرا خبر داد.

وی در ادامه بابیان اینکه ایجاد قرارگاه فرهنگی در سامرا در دستور کار جدی سازمان اوقاف و امور خیریه است، تقویت برنامه‌های فرهنگی در این شهر مقدس و کاظمین را لازم دانست.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش دیگری از سخنان خود از برنامه‌ریزی سازمان متبوعش برای خدمت‌رسانی به زائران در ایام اربعین خبر داد و گفت: از ظرفیت بقاع متبرکه برای خدمت‌رسانی به زائران استفاده می‌شود.

وی اظهار داشت: خدمات سازمان اوقاف به زائران در شهرهای نجف، کربلا، مسیر نجف تا کربلا، کاظمین، سامرا و مرزهای مهران، چذابه و شلمچه انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام عادل اظهار کرد: موکب‌های تحت نظارت سازمان اوقاف 5 تا 10 روز فعال هستند و فعالیت خدمت‌رسانی آن‌ها چند روز قبل از ایام اربعین و چند روز پس‌ازآن ادامه دارد.

وی با ارائه آماری از خدمات سازمان اوقاف به زائران اربعین در سال گذشته گفت: سال گذشته 2 میلیون وعده غذا، 4 میلیون وعده صبحانه و 15 هزار اقلام فرهنگی در میان زائران توزیع می‌شد که امسال این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر