اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سازمان اوقاف و امور خیریه از توقیف نفتکش متجاوز بریتانیایی در آب‌های نیلگون خلیج فارس پشتیبانی کرد

سازمان اوقاف و امور خیریه از توقیف نفتکش متجاوز بریتانیایی در آب‌های نیلگون خلیج فارس پشتیبانی کرد

سازمان اوقاف و امور خیریه، با صدور اطلاعیه‌ای، از اقدام غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مبنی بر توقیف نفتکش متجاوز بریتانیایی در آب‌های نیلگون خلیج فارس اعلام پشتیبانی کرد.

 شنبه 29 تیر 1398   171  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:
توطئه‌های استکبار جهانی علیه انقلاب و نظام اسلامی عمری به بلندای حضور پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران در جامعه‌ی جهانی دارد. امروز، در حالی که اتحاد شوم آمریکا، اسرائیل، آل‌سعود و اذناب عربی‌اش، در میانه‌ی انقیاد خفت‌بار و تأییدآمیز دولت‌های اروپایی، یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی علیه ملت آزاده و مسلمان ایران به راه انداخته، همه‌ی جهانیان شاهدند که ایران اسلامی به برکت عنایات حضرت ولیعصر (ارواحنا له الفداء) و درایت‌های رهبر حکیم و فرزانه‌ی انقلاب، و به لطف پایداری و استقامت ملت غیور و شریف ایران اسلامی، بر قله‌های رفیع عزت و افتخار ایستاده است. در طول تاریخ چهل‌ساله‌ی انقلاب اسلامی نیز همواره ملت مسلمان و آزاده‌ی ایران با اقتدا به مقام رفیع ولایت امر و به مدد ایمان محکم و بلند خویش از کوران حوادث سخت و نفس‌گیر سربلند بیرون آمده است. این ملت اکنون در مقطع بزرگی از تاریخ حیات خود که آمریکای مستکبر و متحدانش هر لحظه مانعی جدید بر سر راه توسعه و نیل او بر بلندای قله‌های پیشرفت می‌تراشند، نستوه و استوار، بر تحقق آرمان‌های الهی خویش چشم دوخته است.
 
سازمان اوقاف و امور خیریه، ضمن اعلام پشتیبانی از اقدام غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در متوقف‌ساختن نفتکش متجاوز بریتانیایی در آب‌های نیلگون خلیج فارس، بر حمایت قاطع از این حرکت قاطع و انقلابی تأکید می‌نماید و همگام با رهبر نستوه و ملت سلحشور ایران اسلامی ایمان واثق دارد که انگلیس خبیث نیز همچون آمریکای جهانخوار نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار