اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

هزینه‌های اوقاف باید با فناوری کاهش پیدا کند/ درصدد تشکیل پارک فناوری در موقوفات هستیم

هزینه‌های اوقاف باید با فناوری کاهش پیدا کند/ درصدد تشکیل پارک فناوری در موقوفات هستیم

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان این‌که درصدد تشکیل پارک فناوری در موقوفات هستیم، تأکید کرد: هزینه‌های اوقاف باید با استفاده از فناوری کاهش پیدا کند.

 چهارشنبه 2 مرداد 1398   375  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی پیش از ظهر امروز در جمع کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان‌ها با بیان این‌ که درصدد تشکیل پارک فناوری در موقوفات هستیم، تأکید کرد: هزینه‌های اوقاف باید با فناوری کاهش پیدا کند.
 
وی ضمن تأکید بر اهمیت به‌کارگیری فناوری در سازمان اوقاف، یادآور شد: ما با موقوفات، رقبات، متولیان، نیات واقفین، درآمد، هزینه، امین موقوفات و غیره سروکار داریم که استفاده از فناوری در همه این موارد باعث دقت، سرعت و کاهش هزینه در فعالیت‌های سازمان خواهد شد.
 
خاموشی ضمن تبیین اقتضائات، کارکردها و ابعاد مختلف فناوری در دنیای امروز به کارشناسان این حوزه پیشنهاد داد برنامه‌هایی درزمینهٔ CDN  (شبکه تحویل محتوا) طراحی کنند و به این حوزه بیشتر از پیش بیاندیشند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه بخش پایانی سخنانش را به تبیین کارکردهای فناوری در حوزه وقف اختصاص داد.
 
گفتنی است، همایش کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان‌ها  امروز؛ چهارشنبه دوم مرداد در ساختمان امام خمینی (ره) سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر