اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

معاون سازمان اوقاف بر احیاء و ارتقاء بهره وری موقوفات مازندران تاکید کرد

معاون سازمان اوقاف بر احیاء و ارتقاء بهره وری موقوفات مازندران تاکید کرد

معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه از پروژه های عمرانی موقوفات شهرستان بهشهر در استان مازندران بازدید کرد.

 یک شنبه 6 مرداد 1398   333  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان مازندران، علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه به اتفاق مدیر عامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور و هیئت همراه از پروژه های عمرانی موقوفات شرق مازندران بازدید کرد.
معاون سازمان اوقاف با حضور در شرق مازندران از پروژه عمرانی موقوفه حاج علیجان، اسدالله و میرزا مهدی‌خان اشرفی بازدید بعمل آورد و بر تسریع دراجرای پروژه های عمرانی موقوفات در استان مازندران تاکید کرد.
معاون توسعه مدیریت سازمان اوقاف در جریان بازدید از پروژه های عمرانی موقوفات مازندران همچنین با حضورحجت الاسلام حیدری مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهشهر و شهردار این شهرستان دیدار و در راستای همکاری های بیشتر برای عمران و آبادانی موقوفات شرق مازندران با یکدیگر گفت و گو کرد.
هوشیار در این بازدیدها ضمن تاکید بر بکارگیری تمامی ظرفیت ها برای احیای موقوفات مازندران بر افزایش بهره وری موقوفات استان در راستای اجرای امینانه نیت واقفین خیراندیش تاکید کرد.
وی با بیان اینکه اجرای پروژه های عمرانی موقوفات و افزایش بهره وری وقف به تولید و اشتغال کشور کمک فراوانی می کند، اظهار کرد: باید از ظرفیت موقوفاتی که قابل سرمایه‌گذاری هستند به درستی استفاده شود و در این راستا سازمان اوقاف از طرح های اقتصادی و دانش بنیان استقبال می کند.
معاون سازمان اوقاف و امور خیریه بکارگیری دانش روز و طرح های دانش بنیان اقتصادی در پروژه های عمرانی موقوفات را یکی از برنامه های مهم سازمان اوقاف در رویکرد جدید دانست و گفت: بر اساس دستور ریاست محترم سازمان اوقاف کشور باید از طرح های دانش بنیان، علم و فناوری و دانش روز در پروژه های عمرانی موقوفات و حمایت از طرح های دانش بنیان صورت گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار