اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

تجهیز شرکت چاپ و انتشارات به ماشین‌آلات  لیبل و  بسته‌بندی

تجهیز شرکت چاپ و انتشارات به ماشین‌آلات لیبل و بسته‌بندی

مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه از توسعه فعالیت‌های این شرکت در راستای برنامه‌های ریاست سازمان اوقاف در حوزه بهره‌وری بیشتر و کمک به تولید ملی و رونق تولید خبر داد.

 چهارشنبه 9 مرداد 1398   229  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، قدرت الله جنگروی با اشاره به برنامه‌های ریاست سازمان مبنی برگسترش بهره‌وری اقتصادی هرچه بیشتر از موقوفات و رقبات و کمک این بخش به اقتصاد کشور در شرایط کنونی گفت: شرکت چاپ و انتشارات هم در همین راستا برنامه‌های توسعه‌ای خود را دنبال می‌کند و از این‌رو، تقویت شرکت در زمینه توسعه اقتصادی، در کنار تولید فرهنگی در دستور کار قرار گرفته است.
 
وی افزود: فضای گسترده و مطلوب و البته قرار گرفتن این مجموعه در یکی از بهترین نقاط منطقه بیست و یک باعث شده است تا برنامه توسعه شرکت با جدیت و تلاش بیشتری دنبال شود.
 
به گفته جنگروی، تولید تجاری و اقتصادی در کنار تولید و انتشار محصولات فرهنگی، در زمره اهداف جدید این شرکت تعریف شده است و براین اساس به‌زودی دو بخش تولید انواع لیبل و بسته‌بندی به این مجموعه افزوده خواهد شد تا رونق تولید به‌معنای واقعی در این مجموعه محقق شود.
 
جنگروی با اشاره به تولید انواع لیبل در این مجموعه گفت: با خریداری ماشین‌آلاتی در حوزه تولید لیبل و نصب راه‌اندازی این ماشین‌آلات در ماه‌های آینده، این شرکت می تواند بخش مهمی از نیازهای واحدهای تولیدی در حوزه‌های مود غذایی، بهداشتی، دارویی و آرایشی را تامین کند.
 
مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات با اشاره به تجهیز این واحد به ماشین‌آلات بسته‌بندی هم گفت: در کنار بخش لیبل، مجموعه، نسبت به خریداری ماشین‌آلات حوزه بسته‌بندی هم اقدام کرد که در این راستا، به‌زودی تولید انواع جعبه‌‌های بسته‌بندی در این مجموعه آغاز می‌شود تا شعار امسال، در این مجموعه رنگ واقعی به خود بگیرد.
 
جنگروی با اشاره به اینکه با دستورات ریاست سازمان، این مجموعه همچنان هویت فرهنگی و تولیدات حوزه فرهنگ را هم حفظ خواهد کرد، افزود: با توجه به داشتن فضای کافی در شرکت، مجموعه‌های تولیدی جدید، در کنار مجموعه تولیدات فرهنگی که بیش از 50 سال به تولید محصولات و کالاهای فرهنگی پرداخته مستقر خواهد شد.
 
وی هدف اصلی توسعه این مجموعه را کمک به اقتصاد کشور در شرایط کنونی خواند و گفت: در راستای سیاست تولیدی و اقتصادی شدن موقوفات و رقبات، این مجموعه هم با توسعه فعالیت‌های خود تلاش خواهد کرد تا با تولید انواع لیبل و بسته‌بندی، از خروج ارز از کشور جلوگیری کند و رونق تولید داخلی را کشور درمسیر شکوفایی قرار دهد.
 
مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات با اشاره به برنامه این شرکت با همکاری معاونت امور فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در راستای تولید بسته‌های موسوم به مهر تحصیلی هم گفت: این بسته‌ها که در راستای حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان در مناطق محروم همه ساله تولید می‌شود، امسال هم با حمایت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تولید شده و در حال حاضر در مرحله بسته‌بندی برای ارسال به مناطق مختلف کشور قرار دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر