اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف: احیای بیش از سه هزار پروژه موقوفات برای کمک به رونق اقتصادی در دستور کار است

مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف: احیای بیش از سه هزار پروژه موقوفات برای کمک به رونق اقتصادی در دستور کار است

حجت الاسلام والمسلمین شوزب شیری احیای موقوفات و بهره مندی از درآمد آنها برای رونق واحدهای تولیدی اقتصادی و شرکت های دانش بنیان را از رویکردهای امسال سازمان اوقاف و امور خیریه دانست.

 چهارشنبه 23 مرداد 1398   298  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین شوزب شیری مدیر کل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امورخیریه کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف سمنان گفت: اجرای امینانه نیات خیران و احیای بیش از سه هزار پروژه موقوفات برای کمک به رونق اقتصادی در دستور کار است .
حجت الاسلام والمسلمین شوزب شیری همچنین افزایش رسیدگی به امور بارگاه مطهر امامزادگان، اماکن مذهبی و بقاع متبرکه، افزایش بهره وری موقوفات و افزایش فعالیت های قرآنی را از رویکردهای امسال سازمان اوقاف و امور خیریه برشمرد.
مدیر کل بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان اوقاف تصریح کرد: در اجرای طرح تربیت 10 میلیون حافظ قرآن این سازمان تاکنون حفظ قرآن با تلاش 2 میلیون نفر محقق شده است.
دراین مراسم که با حضور مدیرکل بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برگزار شد، با قدردانی از زحمات هفت ساله حجت الاسلام واحدی مدیر کل قبلی ، حجت الاسلام تدینی به عنوان مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان سمنان معرفی شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار