اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

دکتر خاموشی: هزینه مسابقات قرآن را می‌توان با تکیه بر نشاط جوانی و پیگیری جهادی کاهش داد

دکتر خاموشی: هزینه مسابقات قرآن را می‌توان با تکیه بر نشاط جوانی و پیگیری جهادی کاهش داد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در نشست اعضای ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور گفت: هزینه مسابقات قرآن را می‌توان با تکیه بر نشاط جوانی و پیگیری جهادی کاهش داد .

 یک شنبه 3 شهریور 1398   222  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست اعضای ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس این ستاد و حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در ساختمان مهر این برگزار شد.

در بخشی از این نشست دکتر سید مهدی خاموشی رئیس ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور در سخنانی با اشاره به اهمیت کاهش هزینه ها در برگزاری مسابقات قرآنی گفت: تقاضا می‌کنم در سال آینده نیز مانند امسال طوری برنامه‌ریزی کنید که هزینه مسابقات کاهش پیدا کند.
وی ادامه داد: با تکیه بر نشاط جوانی و و پیگیری جهادی می‌توان هزینه مسابقات را کاهش داد. من معتقدم اگر شرایط اقتصادی را لحاظ کنیم، این کار بالندگی، وجهه و جلوه بهتری به مسابقات خواهد داد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین یادآور شد: اتفاقاتی را که در جهان اسلام افتاده به فال نیک بگیرید و بعد بین‌المللی مسابقات قرآن را تقویت کنید.قطعا نگاه ‌های بیشتری به سمت ایران جلب خواهد شد.

گفتنی است، ارائه گزارش کار بنیاد مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران توسط حجت الاسلام علی مغنی رئیس این بنیاد و بحث و تبادل نظر پیرامون ایجاد تسهیلات آموزشی برای نخبگان قرآنی که در مسابقات شناسایی می‌شوند از جمله مهمترین بخش‌های این نشست بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار