اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

توزیع بیش از 100 هزار بسته مهر تحصیلی در سه سال گذشته

توزیع بیش از 100 هزار بسته مهر تحصیلی در سه سال گذشته

بیش از یکصد هزار بسته تحصیلی ویژه دانش آموزان نیازمند مناطق محروم کشور طی سه سال گذشته از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه و توزیع شده است.

 شنبه 16 شهریور 1398   119  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این طرح که از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی  این سازمان از سال 96 آغاز شده است، بسیاری از شرکت‌های تولید لوازم نوشتاری مشارکت دارند.
 
 
 
براساس این طرح که در دو مقطع تحصیلی ابتدایی و دبیرستان به مرحله اجرا گذاشته شده است، برای هر دانش‌آموز اقلام مورد نیاز برای یک سال تحصیلی شامل کوله پشتی، مجموعه کاملی از نوشت افزارها شامل انواع مداد، خودکار، تراش، پاک کن و جامدادی تدارک دیده شده است.
 
تلاش این مجموعه براین امر معطوف است تا علاوه بر تامین نیاز دانش آموزان مناطق محروم در استان‌های مختلف کشور، این اقلام آموزشی از تولیدکنندگان داخلی تهیه شود و شعار سال که رونق تولید نامگذاری شده است، هم محقق شود.
 
شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان مجری این طرح، هر ساله سفارشات ادارات کل در 31 استان کشور را دریافت می‌کند و براساس برنامه‌ریزی‌ها تا نیمه شهریور، این بسته‌ها به سراسر کشور ارسال می‌شود تا در اختیار دانش‌آموزان نیازمند مناطق محروم قرار گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر