اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مسابقات قرآن باید باعث شود از مرحله قرائت قرآن به مرحله عمل به قرآن برسیم

مسابقات قرآن باید باعث شود از مرحله قرائت قرآن به مرحله عمل به قرآن برسیم

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ما اکنون در مرحله قرائت قرآن قرار داریم و باید گام‌های بعدی را برداریم تا مردم با چشم خود در حکومت اسلامی عمل به قرآن را ببینند و خود را به این مرحله برسانیم.

 دوشنبه 8 مهر 1398   134  0      

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ستاد خبری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم، ضمن قدردانی از برگزارکنندگان مسابقات ملی قرآن کریم در اصفهان اظهار کرد: این افتخاری برای استان اصفهان است که مسابقات قرآن کریم در این سطح و به طور وزین برگزار می‌شود و البته این شروع کار است و نتیجه و خروجی آن باید منتج به عمل به قرآن شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در خصوص قرائت، فهم و عمل به قرآن افزود: ما اکنون در مرحله قرائت قرآن قرار داریم و باید گام های بعدی را برداریم تا مردم با چشم خود در حکومت اسلامی عمل به قرآن را ببینند و خود را به این مرحله برسانیم.

نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی، نجف آباد را منطقه ای مستعد برای انجام فعالیت‌های قرآنی عنوان کرد و ادامه داد: از جمله کانون های قرآنی که بیشترین امتیازات را در کشور و در استان به لحاظ قرآنی داشته نجف آباد است و این منطقه همیشه حضور خوبی در بحث های قرآنی داشته است.

وی خاطر نشان کرد: در عین حال نجف آباد سابقه خوبی از نظر حوزه ها و مراکز دینی داشته است ولذا باید کار بزرگی در خصوص عمل به قرآن و رفع موانع از این مسیر انجام شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر