اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

موکب امامزادگان آذربایجان شرقی پذیرای 150 هزار زائر اربعین حسینی خواهد بود

موکب امامزادگان آذربایجان شرقی پذیرای 150 هزار زائر اربعین حسینی خواهد بود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از استقرار موکب امامزادگان آذربایجان شرقی در شهر سامرا خبر داد و گفت: این موکب پذیرای 150 هزار زائر اربعین حسینی خواهد بود.

 سه شنبه 16 مهر 1398   202  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام سید شهاب‌الدین حسینی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: موکب‌های سازمان اوقاف و امور خیریه هم در کشور عراق؛ در شهرهای نجف ، کربلا و سامرا مستقر و هم داخل ایران و مناطق مرزی از شهر مرزی بناب گرفته تا مرز مهران و شلمچه مستقر شده‌اند تا خدمت رسان زائران اربعین حسینی باشند. 
 
حسینی افزود:شروع فعالیت موکب‌ها از 17 مهرماه؛ یعنی ده روز قبل از اربعین حسینی خواهد بود البته اعزام‌ها انجام‌شده و پیش‌قراولان موکب‌ها و کارهای مقدماتی را انجام داده‌اند.
 
وی یادآور شد: موکب امامزادگان آذربایجان شرقی که توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با کمک خیرین در شهر سامرا مستقر شده است پذیرای حدود 150 هزار زائر خواهد بود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی همچنین اظهار کرد: امکانات اولیه برای زائران فراهم‌ شده و اشپزخانه‌ها و نانوایی‌ها مستقر شده‌اند. بحث فرهنگی و اعزام مبلغان که در خیمه‌های معرفت به انجام تبلیغ دینی می‌پردازند نیز به‌صورت جدی پیگیری شده است.
 
حسینی در پایان تصریح کرد: امسال مقدماتی فراهم‌شده است که بحث تصویرسازی و مستندسازی از راهپیمایی بزرگ اربعین توسط زائران انجام شود
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر