اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

خدمت‌رسانی روزانه به ۲۰ هزار زائر در موکب اوقاف مازندران/ پُخت 6تن برنج مازندران در سامرا

خدمت‌رسانی روزانه به ۲۰ هزار زائر در موکب اوقاف مازندران/ پُخت 6تن برنج مازندران در سامرا

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت: روزانه ۲۰ هزار زائر حسینی از خدمات موکب اوقاف مازندران در شهر مقدس سامرا بهره‌مند می‌شوند.

 چهارشنبه 24 مهر 1398   518  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی با اشاره به اینکه موکب اوقاف مازندران امسال برای سومین سال متوالی در ایام اربعین حسینی در کشور عراق برپا شده است، اظهار کرد: موکب اوقاف مازندران برای نخستین سال در نعمانیه و در سالهای دوم و سوم در شهر سامرا برپا گردیده است.
وی افزود: موکب اوقاف مازندران از 17 مهرماه در شهر مقدس سامرا مشغول خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی است و تا ۳ آبان این خدمت‌رسانی ادامه خواهد داشت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه در موکب اوقاف مازندران ۳۰ خادم حسینی از استان فعالیت می‌کنند، گفت: موکب امامزادگان استان قم و مازندران به‌صورت مشترک بوده که روزانه حدود ۶۰ خادم در این موکب به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند. 
حیدری با بیان اینکه روزانه به ۲۰ هزار زائر حسینی در این موکب خدمات‌دهی می‌شود، خاطرنشان کرد: موکب اوقاف مازندران به‌صورت شبانه‌روزی در وعده‌های صبحانه، ناهار، شام و میان وعده به زائران اربعین حسینی در سامرا خدمت‌رسانی می‌کند.
وی با بیان اینکه ۶ تن برنج از سوی واقفان و خیران مازندرانی به موکب اوقاف در سامرا ارسال شد تا روزانه پخت و بین زائران توزیع شود، گفت: روزانه ۱۵هزار کلوچه مازندران بین زائران حسینی در وعده‌های صبح و نیمه‌شب حدود ساعت دو بامداد بین زائرانی که نیمه‌شب به سامرا رسیده‌اند و سایر موکب‌ها فعال نیستند، توزیع می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی موکب اوقاف مازندران در سامرا گفت: آب خنک و چای به‌صورت شبانه‌روزی بدون وقفه بین زائران توزیع خواهد شد .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار