اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

آغاز پخش مجموعه برنامه زنده تلویزیونی «دستان آسمان» هم‌زمان با دهه وقف/ تولید هفتگی مجموعه تلویزیونی ویژه وقف برای نخستین بار

آغاز پخش مجموعه برنامه زنده تلویزیونی «دستان آسمان» هم‌زمان با دهه وقف/ تولید هفتگی مجموعه تلویزیونی ویژه وقف برای نخستین بار

پخش برنامه زنده و صبحگاهی تلویزیونی دستان آسمان که با همکاری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف تهیه و تولید می شود،هم‌زمان با دهه وقف به‌صورت هفتگی از شبکه اول سیما آغاز خواهد شد.

 چهارشنبه 1 آبان 1398   454  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه این برنامه در روزهای پنج‌شنبه هر هفته به مدت یک ساعت از ساعت45 :7 بامداد در قالب ترکیبی و به‌صورت زنده پخش خواهد شد و هر هفته یکی از استان‌های کشور میزبان دست‌‍اندرکاران و میهمانان آن خواهند بود.

در برنامه دستان آسمان که با حضور مردم و با دعوت از مدیران و مسئولان اجرا خواهد شد؛  شاهد معرفی امامزادگان، واقفین، موقوفات برتر در هر استان و شهرستان خواهیم بود.

همچنین در این برنامه فعالیت‌ها و دستاوردهای سازمان اوقاف و امور خیریه در حوزه‌های گوناگون مربوط به سنت حسنه وقف ازجمله وقف علمی، پزشکی، فرهنگی، دینی، اجتماعی و غیره در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت.

پخش برنامه‌های متنوع هنری و تصویری با موضوعات اقتصادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی ازجمله بخش‌های دیگر این برنامه خواهد بود.

این برنامه که پخش اولین قسمت و افتتاحیه آن از شبکه اول سیما، پنج‌شنبه دوم  آبان از ساعت 45: 7 صبح در استان قزوین آغاز خواهد شد روزهای شنبه و دوشنبه هفته آینده نیز پخش فوق‌العاده خواهد داشت. 

گفتنی است،این برنامه با همکاری معاونت توسعه و پشتیبانی اوقاف و امور خیریه و پیگیری‌های یک سال گذشته اداره کل روابط عمومی و با مساعدت سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی در قالب‌بند چ (مشارکت سازمان‌های دولتی در تولید برنامه‌های تلویزیون) برای اولین بار محقق شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر