اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند/ از خادمان بقاع به دلیل کمک به سیل‌زدگان و برپایی مواکب در اربعین تشکر می‌کنم

بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند/ از خادمان بقاع به دلیل کمک به سیل‌زدگان و برپایی مواکب در اربعین تشکر می‌کنم

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه صبح امروز در همایش تخصصی هیئت‌امنای بقاع متبرکه بابیان این‌که بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند، گفت: از خادمان بقاع و هیئت‌امنای بقاع متبرکه به دلیل کمک به سیل‌زدگان و برپایی مواکب در اربعین تشکر می‌کنم.

 یک شنبه 12 آبان 1398   184  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، همایش تخصصی هیئت‌امنای بقاع متبرکه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سالن اجتماعات موزه ملی ایران برگزار شد.
 
دکتر خاموشی طی سخنانی در این همایش جایگاه هیئت‌امنای بقاع متبرکه را به‌عنوان کسانی که در خدمت خاندان عصمت و طهارت هستند، بسیار مهم و ارزشمند ارزیابی کرد و با اشاره به اجرای طرح افق در بقاع متبرکه گفت: بقاع متبرکه باید نقطه پرگار فعالیت‌های اجتماعی در هر منطقه باشند.
 
خاموشی به وجود 8 هزار و 500 بقعه ثبت‌شده در کشور اشاره کرد و افزود: بیش از هفتاد تا هشتاد درصد بقاع متبرکه در کشور ما این ظرفیت را دارند که کانون فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی منطقه خود باشند. 
 
وی تصریح کرد:من در محضر شما از خادمان و هیئت‌امنای بقاع متبرکه به خاطر کمک به سیل‌زدگان تشکر می‌کنم. طبخ هزاران وعده غذا و توزیع هزاران قرص نان در میان سیل‌زدگان به کمک مردم با محوریت امامزادگان و بقاع متبرکه میسر شد.
 
خاموشی از هیئت‌امنای بقاع متبرکه به دلیل برپایی مواکب در راهپیمایی اربعین نیز تقدیر و تشکر کرد و یادآور شد: سازمان اوقاف امسال حدود 107 موکب در داخل و خارج از کشور برپا کرد که همت والای دست اندرکاران بقاع متبرکه در خدمات‌رسانی به زائران مشهود بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر