اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ۷۰۰ وقف جدید داشته‌ایم/ تجلیل از 50 نفر از واقفین و فعالان حوزه وقف

از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ۷۰۰ وقف جدید داشته‌ایم/ تجلیل از 50 نفر از واقفین و فعالان حوزه وقف

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش ملی یاوران وقف از تجلیل از 50 نفر از واقفین و فعالان حوزه وقف خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ۷۰۰ وقف جدید داشته‌ایم..

 سه شنبه 14 آبان 1398   239  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، همایش ملی «یاوران وقف» با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، واقفان، متولیان و فعالان وقف دوشنبه 13 آبان در موزه ملی ایران برگزار شد. 
 
حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در ابتدای این همایش با بیان این مطلب که وقف این ظرفیت را دارد که برای رشد کشورمان از آن بهره ببریم، عنوان کرد: در نمایشگاه دستاوردهای وقف بخشی از برنامه‌هایی که در جهت تولید ملی است به نمایش گذاشته شده است.
 
وی ادامه داد: تمام کسانی که در عرصه وقف فعال هستند با خدا معامله می‌کنند و نیازمند تشکر نیستند اما ما بر حسب وظیفه‌ای که داریم این جلسه را برپا کردیم. 
 
عادل همچنین تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ۷۰۰ وقف جدید داشته‌ایم و امروز از 50 نفر از واقفین شاخص و فعالان حوزه وقف تجلیل می‌کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار