اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

وقفِ اندیشه و تخصص گره گشای مشکلات امروز است

وقفِ اندیشه و تخصص گره گشای مشکلات امروز است

بهروز فروتن کارآفرین نمونه کشوری وقف اجتماعی را سنتی حسنه خواند و افزود: وقف اجتماعی که به وقف تفکر و اندیشه می پردازد می تواند گره های بسیاری را از زندگی افراد باز کند.

 شنبه 18 آبان 1398   167  0      

بهروز فروتن کارآفرین نمونه کشوری در گفتگویی با اشاره بر لزوم ترویج وقف فکر و اندیشه گفت: باید سازمانهای متولی این امر را در بین عموم مردم نهادینه کنند که وقف تنها وقف مال و ثروت نیست. بلکه می توان فکر و اندیشه را نیز وقف کرد. تخصص را وقف کرد تا دیگر افرادی که از آن بهره ای ندارند بتوانند در مسیر صحیح قرار گرفته و نتایج بهتری در زندگی شان حاصل آید.
 
این واقف اجتماعی با اشاره به عملکرد سازمان اوقاف در حمایت از استارت آپ ها گفت: استارت آپ ها موتور محرک توسعه هستند و می توانند با ایده های جدید و با کمترین هزینه، بیشترین بازدهی را داشته باشند. این امر که سازمان اوقاف با ترویج فرهنگ وقف اجتماعی در حمایت از کارآفرینی های نوپا کوشیده بسیار پسندیده است اما لازم است این کار متوقف نشود و در مسیر درست برای سالیان متمادی انجام شود تا در پی آن تولید داخلی به رونق بیفتد.
 
گفتنی است بهروز فروتن با راه اندازی مراکز کارآفرینی متعدد کوشیده تا در مسیر وقف اجتماعی گام بردارد و تجربیات خود را در اختیار کسب و کارهای نوپا و جوانان قرار دهد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر