اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه وقف گسترش می  یابد/استقلال مالی  حوزه ها با گسترش وقف

فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه وقف گسترش می یابد/استقلال مالی حوزه ها با گسترش وقف

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین روحانی نژاد با بیان اینکه فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه وقف گسترش می یابد گفت: مصلحت مردم در اجرای پروژه‌های اوقاف موردتوجه قرار گیرد.

 چهارشنبه 22 آبان 1398   259  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف از سمنان، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین روحانی نژاد مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه استان سمنان گفت: فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه وقف باید گسترش یابد.
وی با تأکید بر لزوم افزایش ارتباط و تعامل وقف و فعالیت‌های دانش‌بنیان گفت: با توجه به وجود زمینه و بسترهای مناسب فراوان در حوزه موقوفات باید از این بسترها به نحو احسن استفاده شود.
مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه اذعان داشت: استفاده از فناوری‌های روز باید بیش‌از پیش در حوزه موقوفات مورد توجه و استفاده قرار گیرد.
حجت‌الاسلام روحانی نژاد با تأکید بر در اولویت قرار گرفتن سرمایه‌گذاری در حوزه موقوفات گفت: این امر مهم و ضروری می‌بایست با هدف افزایش بهره‌وری موقوفات انجام شود.
او با اشاره به اقدامات انجام‌شده در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه موقوفات ضمن مطلوب شمردن این اقدامات عنوان کرد: آثار این سرمایه‌گذاری‌ها در آینده‌ای نه‌چندان دور مشخص می‌شود.
مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تأکید کرد: باید در اجرای پروژه‌ها دفاع از مصلحت جامعه و مردم باید در کنار دفاع از مصلحت وقف موردتوجه جدی قرار گیرد.
حجت‌الاسلام روحانی نژاد بر بی‌نیاز کردن حوزه‌های علمیه از اتکا به اعتبارات دولتی تأکید کرد و اظهار داشت: درصورتی‌که بهره‌وری موقوفات افزایش یابد در این صورت منابع مالی موردنیاز حوزه‌های علمیه تأمین می‌شود.
او اجرای نیات موقوفات مرتبط با حوزه‌های علمیه را یکی از وظایف مهم سازمان اوقاف و امور خیریه عنوان کرد.
مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه جذب کمک خیران و کمک به آزادی زندانیان از محل موقوفات را ازجمله اقدامات مهم این سازمان عنوان کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر