اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اطلاعیه سازمان اوقاف به مناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد رسول اکرم و امام صادق (ع)

اطلاعیه سازمان اوقاف به مناسبت هفته وحدت و سالروز میلاد رسول اکرم و امام صادق (ع)

سازمان اوقاف و امور خیریه در اطلاعیه ای فرا رسیدن هفته وحدت، سالروز میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را به همه مسلمانان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت تبریک و تهنیت گفت.

 پنج شنبه 23 آبان 1398   180  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:

إِنَّ اللهَ وَ مَلائِکَتَهُ یُصَلُّونَ عَلَى النَّبِیِّ یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَیْهِ وَ سَلِّمُوا تَسْلیما
(سوره احزاب آیه 56)

میلاد آن رسول حق، آن انسان کامل هماره به حق ملحق، آن صاحب خلق عظیم، آن تجلی کامل صفت رحیم، آن رحمه للعالمین، آن پیشوای مومنین، آن پرتو حُسنِ احسن الخالقین حضرت ختمی مرتبت ، محمد مصطفی (ص) بی شک بزرگترین و تاثیرگذارترین واقعه در همه ادوار و اعصار تاریخ بشریت بوده است.

آن گاه که پیامبر رحمت آمد ظلمت از عالم زدوده شده و نور هدایت به پهنه ای آن چنان وسیع تابید که در طول تاریخ نظیر نداشت. ایمان به رسالت حضرت محمد (ص) همچنان بزرگترین محور اشتراک و وحدت مسلمانان جهان محسوب می شود.

سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تاکید بر لزوم وحدت همه مسلمانان جهان و پرهیز از اختلاف افکنی های بی مورد، میلاد نخستین واقف تاریخ اسلام ؛ حضرت محمد (ص) و فرزند گرامی شان امام جعفر صادق (ع) را که شاگردان زیادی در مکتب مذهبی و علمی آن حضرت رشد و تربیت یافتند، به عموم مسلمانان جهان تبریک و تهنیت می گوید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر