اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

کمک ۵ میلیارد ریالی خیّر نورآبادی به امامزادگان احمد و محمود(ع) لرستان

کمک ۵ میلیارد ریالی خیّر نورآبادی به امامزادگان احمد و محمود(ع) لرستان

مدیرکل اوقاف لرستان در بازدید از عملیات عمرانی در امامزادگان احمد و محمود(ع) شهر نورآباد با اشاره به پیشرفت عملیات عمرانی این امامزادگان از کمک ۵ میلیارد ریالی خیر نورآبادی به این بقعه متبرکه خبر داد.

 شنبه 25 آبان 1398   802  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان لرستان حجت الاسلام طباطبایی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان در بازدید از پروژه عمرانی و عملیات اجرایی امامزادگان احمد و محمود(ع) نورآباد از کمک ۵ میلیارد ریالی خیر نورآبادی برای عمران و فضاسازی و ساخت صحن امامزادگان احمد محمود(ع) شهر نورآباد خبر داد.
حجت الاسلام سید محمد طباطبایی افزود: از سال گذشته و پس از برگزاری جلسات متعدد عملیات عمرانی در امامزاده احمد و محمود(ع) را آغاز کرد.
وی ادامه داد: در مرحله اول نسبت به افزایش فضای امامزادگان اقدام نمودیم و همچنین کار نماکاری و کاشی کاری گنبد این امامزادگان واجب التعظیم در دستور کار قرار گرفت که به همت اداره کل اوقاف، مردم و خیرین کاشی کاری این گنبد از سال گذشته آغاز و هم اکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ان شاالله تا اول آذرماه ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر کل اوقاف لرستان با اشاره به اقدام ارزشمند خیر نورآبادی خاطر نشان کرد: نیکوکاری بنام سید علیرضا موسوی با توجه به ارادت خاصی که به امامزادگان احمد و محمود(ع) دارد و اهل نورآباد لرستان و مقیم تهران می باشد، مبلغ ۵ میلیارد ریال برای دیوار کشی اطراف امامزاده، فضاسازی، ساخت صحن و سرا و نماکاری این امامزادگان واجب التکریم اختصاص داده که در مرحله اول مبلغ ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال کمک و هزینه نموده است و در مرحله دوم نیز برای تکمیل آن مبلغ ۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال دیگر نیز به این امامزادگان کمک خواهد کرد.
حجت الاسلام طباطبایی تصریح کرد: قطعا کارها و اقدامات خیرین نزد خداوند متعال محفوظ خواهد بود و امیدواریم در جهت خدمت به امامزادگان واجب التعظیم گام های موثری برداشته شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر