اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

ترویج گفتمان ولایت؛ وظیفه اصلی مجتمع سرچشمه/ این مکان باید در جبهه انقلاب، جریان‌سازی کند

ترویج گفتمان ولایت؛ وظیفه اصلی مجتمع سرچشمه/ این مکان باید در جبهه انقلاب، جریان‌سازی کند

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مجتمع یادمان شهدای هفتم تیر(سرچشمه) گفت: ترویج گفتمان ولایت وظیفه اصلی مجتمع سرچشمه است و این مجتمع باید در جبهه انقلاب اسلامی جریان سازی کند.

 شنبه 2 آذر 1398   320  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه علت واگذاری  مجموعه سرچشمه به سازمان تبلیغات اسلامی را فعالیت درزمینهٔ جریان سازی دانست و افزود:  اینکه از مجتمع سرچشمه  به‌عنوان حسینیه ارشاد تعبیر شده است ؛ یعنی این مکان باید در جبهه انقلاب اسلامی جریان سازی کند.
 
رئیس هیئت‌امنای سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه بنده بر ترویج گفتمان ولایت در مجتمع سرچشمه اصرار دارم، گوشزد کرد:اینجا باید مهد اندیشه ورزی ـ بر اساس نخ تسبیحی که ولایت‌فقیه آماده کرده‌اند ـ باشد. خوشبختانه همین‌طور هم  هست  و امیدوارم جهد و تلاش بیشتری بشود که گفتمان رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتمان غالب باشد.
 
خاموشی تأکید کرد: رهبر معظم انقلاب در سالهای اخیر واژگان سیاسی، فکری، انقلابی و متدولوژی اداره حکومت را ارائه داده‌اند و ما باید بیاندیشیم که پس از بیان اندیشه‌های ناب ایشان چه باید بکنیم. من فکر می‌کنم مجتمع سرچشمه می‌تواند ظرفیت ترویج این گفتمان را داشته باشد.
 
وی بر ترویج مسائلی همچون بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، توصیه‌های رهبر انقلاب به نسل جوان، چگونگی مقاومت در مقابل جریان سلطه، دشمن‌شناسی و بصیرت
افزایی در مجتمع سرچشمه سفارش کرد و یادآور شد: ما باید برای رهبر مقتدری که این‌گونه باصلابت کشور را مدیریت می‌کنند، مریدان خوب و مأمومین درستی باشیم . 
 
خاموشی در پایان سخنانش ضمن تأکید بر لزوم ترویج فرهنگی ایثار و شهادت و پاسداشت شهدای انقلاب اسلامی، گفت: از تلاشی که در اینجا شده است خرسندم
امیدوارم این مسیر ادامه پیدا کند و مجتمع فرهنگی سرچشمه یک مجتمع نمونه در ترویج گفتمان رهبر معظم انقلاب باشد.
 
 گفتنی است، مجتمع یادمان شهدای هفتم تیر (سرچشمه) از جمله مجامع وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی محسوب می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر