اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

تشریح برنامه‌های مرکز امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه

تشریح برنامه‌های مرکز امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه

سرپرست امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن تشریح برنامه‌های این بخش، بر برنامه‌ریزی برای رشد و تعالی زنان در عرصه‌های مختلف و تحکیم خانواده تأکید کرد.

 شنبه 16 آذر 1398   386  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، فاطمه خانی‌زاده، سرپرست امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اهمیت و ضرورت تحکیم بنیان خانواده‌ها گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه در این راستا گام‌های خوبی را برداشته که برنامه‌ریزی و برپایی کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی در زمینه تحکیم بنیان خانواده از آن جمله است.
 
وی اظهار کرد: امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه در نظر دارد  تا در راستای دغدغه و آسیب‌هایی که بانوان کارمند با آنها مواجه هستند، به نحوی برای بانوان برنامه‌ریزی کند که هم نسبت به تحکیم بنیان خانواده و هم شناسایی دغدغه‌های آنها اقدام شود و به همین منظور با در نظر گرفتن سرفصل‌های آموزشی با همکاری و مشارکت اداره آموزش، کارگاه‌های آموزشی را برنامه‌ریزی کرده است که شرکت در این دوره‌ها  جزء سوابق آموزشی همکاران خواهر محسوب می‌شود و گواهینامه آموزشی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.
 
خانی‌زاده عنوان کرد: تلاش بر این است که دوره‌ها کاربردی‌تر برگزار شده و از محضر اساتیدی استفاده شود که فرهیخته باشند و مواردی که در کارگاه مطرح می‌کنند واقعاً مفید باشد.
 
وی افزود: در ادامه برگزاری کلاس‌های آموزشی، به جهت اینکه روحیه همکاران خواهر تقویت شود، اردوهایی پیش‌بینی شده تا نشاط و همدلی بین همکاران ایجاد شود و مجموعه بانوان سازمان اتحاد بیشتری داشته باشند.  
سرپرست امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در کل برنامه‌های امور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه بیشتر در قالب برگزاری کارگاه‌های مشاوره، دوره‌های آموزشی و اردوست، برنامه دیگری که از هم‌اکنون پیگیر هستیم در رابطه با مراسم روز زن و سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) است که برنامه‌های در نظر گرفته شده به این مناسبت متعاقباً اعلام می‌شود.
 
وی تصریح کرد: مسابقه حفظ قرآن و سایر آزمون‌ها هم به صورت کلی برای عموم کارمندان از جمله بانوان شاغل در سازمان اوقاف برگزار می‌شود و سایر آموزش‌ها نیز قرار است به سمت آموزش‌های مجازی پیش رود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر