اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

برگزاری آخرین نشست کمیته علمی پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز/ انتخاب دانش آموزان برتر کشوری

برگزاری آخرین نشست کمیته علمی پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز/ انتخاب دانش آموزان برتر کشوری

نشست پایانی کمیته علمی پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز تشکیل شد و با بررسی نفرات معرفی شده از سوی ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها، دانش آموزان برتر کشوری همایش ملی دانش‌آموزی انتخاب شدند.

 سه شنبه 19 آذر 1398   259  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،در این کمیته علمی که در آن نمایندگانی از وزارت آموزش و پرورش، بنیاد ملی نخبگان، بنیاد فرهنگی البرز و تعدادی از معلمان پیشکسوت در رشته‌های مختلف حضور داشتند، دانش‌آموزان برتر کشوری در مقاطع متوسطه اول و دوم و در رشته‌های ریاضی فیزیک، تجربی، ادبیات و علوم انسانی، علوم معارف اسلامی، فنی و حرفه‌ای و کاردانش مورد بررسی قرار گرفتند.
 
این گزارش می‌افزاید: فرایند انتخاب دانش آموزان برتر در پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز بدین ترتیب است که پس از ابلاغ بخشنامه وزارت آموزش و پرورش، ادارات کل استان‌ها از بین دانش آموزان برتر استان، نفرات واجد شرایط را به همراه مدارک و مستندات آن‌ها از طریق سایت جایزه بنیاد البرز به نشانیwww.alborzprize.ir  معرفی می‌کنند.
 
با تجمیع مستندات دریافتی، نشست مقدماتی کمیته علمی پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز طی روزهای 13 تا 16 آذرماه  برگزار شد و با بررسی و ارزیابی مستندات دریافتی تعداد ۲۸۰ دانش‌آموز از سراسر کشور، نسبت به ورود اطلاعات مدارک هر یک در فرم‌های مربوطه اقدام و نهایتاً فرم‌های مربوط به 160 نفر  برای داوری در بخش نهایی کمیته علمی آماده و  برترین‌های کشوری در جلسه پایانی کمیته علمی در تاریخ 17/9/1398 انتخاب شدند.
 
با اعلام اسامی دانش آموزان برتر کشوری به وزارت آموزش و پرورش، ادارات کل استانی هماهنگی لازم را جهت اطلاع دانش آموزان برتر کشوری و اعزام ایشان به همایش ملی دانش‌آموزی انجام می دهند.
 
گفتنی است، «همایش ملی دانش‌آموزی پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز» با هدف تقدیر از دانش‌آموزان برتر سراسر کشور، طی مراسمی در روز پنجشنبه مورخ 28/9/1398 از ساعت 8:30 الی 11:30 با حضور مسؤولین و شخصیت‌های علمی و فرهنگی در هتل ارم تهران برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر