اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

کتاب «رستاخیز» در قالب یک اثر هنری قرآنی منتشر شد

کتاب «رستاخیز» در قالب یک اثر هنری قرآنی منتشر شد

کتاب رستاخیز با هدف نمایش هنری معاد، قیامت و زندگی پس از مرگ، براساس آیات قرآن و روایات معتبر اسلامی به همت شرکت چاپ و انتشارات و ابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه به زیور طبع آراسته شد.

 چهارشنبه 20 آذر 1398   200  0      

به گزارش روابط عمومی شرکت چاپ و انتشارات، این کتاب که حاصل تلاش‌های سید احمد سجادی در زمینه گردآوری آیات و روایات درباره معاد، قیامت و زندگی پس از مرگ در جهان دیگر است، شامل مجموعه‌ای از آیات و روایات به همراه تصاویر نقاشی شده از هر رویداد است که در دو صفحه آمده است.
 
مولف در کنار آیات و روایاتی درباره موضوعات متنوع پیرامون معاد و قیامت، یک تصویر مناسب و درخور گنجانده است تا اثرگذاری این آیات و روایات بیشتر شود.
 
عمر، مرگ، آرامش روح، رهایی، درگاه بهشت، نکیر و منکر، از فرش تا عرش، برزخ، دوزخ، شیطان، صور اول، زلزله، دگرگونی و ... از جمله موضوعاتی هستند که در این کتاب و در قالب رخدادهای پس از مرگ مطرح شده‌اند.
این کتاب به سه زبان عربی، فارسی و انگلیسی منشتر شده و مولف برای تصاویر هم از این زبان بهره گرفته است تا خوانندگان به هر سه زبان بتوانند معانی عمیق نهفته در آیات و روایات را درک کنند.
 
این کتاب که از سوی مرکز تحقیقات رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان در ۲۳۰صفحه گلاسه و تمام رنگی منتشر شده را شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف به زیور طبع آراسته و در قطع خشتی بزرگ عرضه کرده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر