اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اصل بررعایت صرفه جویی درهزینه هاست/ تاکید بر جذب حداکثری مشارکت دستگاه‌های ملی و استانی

اصل بررعایت صرفه جویی درهزینه هاست/ تاکید بر جذب حداکثری مشارکت دستگاه‌های ملی و استانی

رئیس ستاد برگزاری سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بابیان اینکه باتوجه به شرایط اقتصادی،اصل دربرگزاری این دوره ازمسابقات بررعایت صرفه جویی حداکثری درهزینه های مسابقات بین المللی قرآن است ،خواستارجذب مشارکت وهمکاری حداکثری دستگاه‌های ملی واستانی شد.

 شنبه 14 دی 1398   190  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مهدی قره شیخ لو درنشست مشترک مسئولان واعضای کمیته های دهگانه سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با مسئولان کمیته های اجرایی استانی در مشهد مقدس با قدردانی از تلاشها و پیگیریهای صورت گرفته گفت: تشکیل سه ستاد  راهبری درسطح ملی،اجرایی درسطح استانی و ستاد جذب مشارکت دستگاه‌های استانی در استانداری خراسان رضوی از جمله اقدامات انجام شده است. 
 
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف افزود : یکی از راهکارهای کاهش هزینه جذب مشارکت و همکاری و بهره گیری حداکثری از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی،نهادها  و سازمان‌هاست.
 
وی همچنین بابیان اینکه برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کار سنگین و گسترده ای است، گفت:حضور و فعالیت دراین مسابقات معامله با قرآن و اهل بیت است و پاداش آن نزد صاحب قرآن محفوظ است.
 
وی ادامه داد: هماهنگی و همت مضاعف همه همکاران و نظم و انسجام می تواند در پیشبرد مطلوب امور بسیار موثر باشد. در این نشست همچنین طاهری مسئول کمیته بین الملل و تشریفات از اجرای طرح دعوت از شرکت کنندگان دراین دوره از مسابقات ازطریق سایت و برای نخستین بار خبر داد. 
 
همچنین حجت الاسلام موسوی متقی مسئول کمیته فرهنگی لزوم اثرگذاری فرهنگی ومعنوی این مسابقات را مورد تاکید قرار داد و افزود: حرم حضرت علی بن موسی الرضا (ع) بهترین و جامع ترین نماد پیشرفت فرهنگی و تمدنی جمهوری اسلامی است که قاریان شرکت کننده دراین دوره از مسابقات از نزدیک باحضور در حرم امام رضا(ع) آن را خواهند دید.
 
ارایه گزارش ونظرات سایر مسئولان کمیته ها ازدیگر برنامه های این نشست بود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر