اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

برگزاری نخستین  نشست مطالعات اجتماعی در اوقاف/ معممی: برای فعالیت اجتماعی، نیازمند مطالعات و دانش اجتماعی هستیم

برگزاری نخستین نشست مطالعات اجتماعی در اوقاف/ معممی: برای فعالیت اجتماعی، نیازمند مطالعات و دانش اجتماعی هستیم

مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه در نخستین نشست مطالعات اجتماعی گفت: برای انجام فعالیت اجتماعی، نیازمند مطالعات و دانش اجتماعی هستیم.

 یک شنبه 15 دی 1398   208  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه ، در اولین جلسه مطالعات اجتماعی که با حضور دکتر صرامی مدیرکل تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد،اظهار داشت:جلسات اجتماعی را باهدف مطالعه و شناخت علل و عامل ایجادکننده آسیب‌ها و آفت‌های اجتماعی حول محورهای طلاق، حاشیه‌نشینی، مفاسد اجتماعی و اعتیاد به‌صورت ماهانه ادامه خواهیم داد.
 
وی ادامه داد:ما باید حساسیت اجتماعی همکاران را ارتقا دهیم تا هم مدیران و هم کارشناسان بیاندیشند. اصولاً جامعه آفت‌زده نمی‌تواند فعالیت اجتماعی انجام دهد و برای گسترش امر خیر، نیازمند جامعه سالم هستیم و این مهم با تبیین و آموزش محقق می‌شود.
 
معممی مقدم یادآور شد: طرح مباحث اجتماعی ناظر به دغدغه‌های ریاست مکرم سازمان است که بعد از موافقت معاون محترم فرهنگی این مهم باهدف باورمند کردن و دغدغه مند کردن ستاد نسبت به آسیب‌های اجتماعی انجام می‌شود.
 
گفتنی است، در این نشست که با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیران و معاونان و روسای ادارات و کارشناسان معاونت فرهنگی  اجتماعی و با حضور دکتر مجیدی مهر رئیس اداره آموزش برگزار شد، دکتر صرامی نسبت به وضعیت نفوذ و مصرف مواد مخدر و راهکارهای مقابله با آن به‌ویژه استفاده از ظرفیت شبکه تبلیغ و مراکز افق مطالب مهمی را بیان داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر