اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

بیانیه سازمان اوقاف در تقدیر از انتقام سخت سپاه پاسداران از مستکبران آمریکایی

بیانیه سازمان اوقاف در تقدیر از انتقام سخت سپاه پاسداران از مستکبران آمریکایی

سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای از انتقام سخت سپاه پاسداران از مستکبران آمریکایی و برآورده شدن مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی و عموم مردم ایران در این زمینه تقدیر و تشکر کرد.

 چهارشنبه 18 دی 1398   172  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان و اوقاف و امور خیریه ، در این بیانیه آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
و سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
« و آنان كه ظلم و ستم كردند به‌زودی خواهند دانست كه به چه كیفرگاهی باز می‌گردند.» 
 
در پی عملیات تروریستی دولت آمریکا در بغداد و به شهادت رسیدن سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جمعی از همرزمانش موجی از خشم و نفرت از مستکبران جاهل و خشک‌مغز آمریکایی به دلیل ترور ناجوانمردانه این قهرمان ملی و مبارز خستگی‌ناپذیر که سالیان دراز از تمامیت ارضی کشور دفاع کرده بود، به راه افتاد و همه کشور در اوج وحدت و انسجام خواستار گرفتن انتقام سخت از این جنایت آمریکایی‌ها شدند.
 
حضور بی‌نظیر اقشار مختلف ملت ایران و عراق در تشییع پیکر پاک سرباز وطن؛سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کاظمین، نجف، کربلا، اهواز، مشهد، تهران، قم و کرمان که شگفتی دوست و دشمن را برانگیخت، خود اولین گام بزرگ در انتقام از تروریست‌های مستکبر آمریکایی بود و نشان داد که خروش سیل غرق‌کننده نظامیان آمریکایی در خاورمیانه با موجی عظیم آغاز شده است.
 
سازمان اوقاف و امور خیریه از برادران جان‌برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به علت موشک‌باران معنی‌دار پایگاه‌های نظامیان پست آمریکایی در کشور عراق و برآورده کردن خواسته عموم مردم عزیز کشورمان مبنی بر گرفتن انتقام سخت از مستکبران آمریکایی تقدیر و تشکر می‌کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر