اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

15 هزار بسته آب معدنی اهدایی  اوقاف کرمان  به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان ارسال شد

15 هزار بسته آب معدنی اهدایی اوقاف کرمان به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان ارسال شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان از ارسال کمک‌های این اداره کل شامل 15 هزار بسته آب معدنی و 200 میلیون ریال وجه نقد به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

 دوشنبه 30 دی 1398   269  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از کرمان ، حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به حادثه سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان و ضرورت ساماندهی و کمک رسانی به مناطق سیل زده این استان گفت: از محل در آمد موقوفات و کمک‌های متولیان موقوفات استان محموله‌ای شامل  ۱۵  هزار بسته آب معدنی برای مناطق سیل زده ارسال شد . 
 
وی افزود: مبلغ  ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد از محل نیات موقوفات منطبق استان به منظور کمک به تامین و خرید مواد غذایی و خوراکی مردم سیل زده در اختیار اداره کل اوقاف وامور خیریه سیستان و بلوچستان قرار گرفت . 
 
حجت الاسلام جلالی با اشاره به کمک‌های این اداره کل در رخداد سیل فروردین ماه امسال در خوزستان  هم گفت: از محل در آمد موقوفات استان بیش از  ۳  میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل  زده این استان اختصاص داده شد . 
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان افزود: تمام فعالیت و اقدامات اوقاف در راستای اجرای نیات واقفین خیراندیش و از محل در آمد حاصل شده ازموقوفات صورت می‌گیرد . 
 
  وی تصریح کرد: استان کرمان از لحاظ کمیت موقوفات جزو استان‌های شاخص در سطح کشور مطرح است وموقوفات این استان بیشتر مربوط به برنامه‌های عزاداریست و منابع اختصاص یافته به مناطق سیل زده کشور از محل نیات موقوفات منطبق و کمک‌های متولیان و خیران تامین شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر