اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

بازدید دکترخاموشی از شرکت چاپ و انتشارات / لزوم حرکت زیرمجموعه‌های اوقاف در مسیر رونق اقتصادی کشور

بازدید دکترخاموشی از شرکت چاپ و انتشارات / لزوم حرکت زیرمجموعه‌های اوقاف در مسیر رونق اقتصادی کشور

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه در بازدید از شرکت چاپ و انتشارات بر بالفعل شدن هر چه بیشتر ظرفیت‌های تولیدی این مجموعه تاکید کرد و گفت: حرکت زیر مجموعه‌های اوقاف باید در مسیر رونق اقتصادی کشور باشد.

 چهارشنبه 2 بهمن 1398   250  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این بازدید دو ساعته که در جمع مدیران و اعضای هیات مدیره این شرکت صورت گرفت، حجت الاسلام و المسلین سید مهدی خاموشی با اشاره به سیاست‌های سازمان اوقاف و امور خیریه مبنی بر حمایت از موقوفات و شرکت‌های زیرمجموعه این سازمان در مسیر رونق اقتصادی کشور، بر توسعه فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی این مجموعه تاکید کرد.

خاموشی با اشاره به برنامه توسعه شرکت چاپ و انتشارات در دو حوزه لیبل و بسته‌بندی، بر توسعه ظرفیت‌های این مجموعه تاکید کرد و گفت: لازم است با بررسی‌ها و مطالعات گسترده و استقرار ماشین‌آلات حوزه‌های تولید کارتن و ورق به نیازهای گسترده داخلی در این زمینه پاسخ دهیم و کشور را از واردات این دسته محصولات بی‌نیاز کنیم.

وی با اشاره به نقش شرکت‌ها و مجموعه‌های زیر نظر سازمان اوقاف و امور خیریه در رونق تولید و کمک به رونق اقتصادی کشور گفت: در بخش لیبل هم با وجود نیاز گسترده‌ای که در کشور وجود دارد، این نیاز از کشورهایی چون ترکیه تامین می‌شود که باید بتوانیم با افزایش سطح تولید این محصولات در کشور، نیاز به خارج را مرتفع کرده و از خروج ارز از کشور جلوگیری کنیم.

خاموشی ضمن ابراز رضایت از فعالیت توسعه‌ای شرکت چاپ و انتشارات در دوره کنونی بر توسعه هر چه بیشتر این مجموعه تاکید کرد.

قدرت الله جنگروی مدیر عامل شرکت چاپ و انتشارات نیز در جریان این بازدید گزارشی از روند پیشرفت و توسعه‌ این شرکت در دو بخش لیبل و بسته‌بندی ارائه کرد.

گفتنی است، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از بخش‌های مختلف شرکت چاپ و انتشارات از جمله بخش‌های لیبل، بسته‌بندی، چاپ کتاب و صحافی بازدید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر