اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

رهاورد روابط‌عمومی سازمان اوقاف به مناسبت سالگرد فجر انقلاب اسلامی در شبکه دو

رهاورد روابط‌عمومی سازمان اوقاف به مناسبت سالگرد فجر انقلاب اسلامی در شبکه دو

مجموعه تلویزیونی «رهاورد» با نگاهی به دستاوردهای انقلاب اسلامی از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.

 شنبه 19 بهمن 1398   117  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، تولید این مجموعه از دو سال و اندی پیش به همت و زیر نظر حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی با هدف معرفی دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب آغاز شد و این مجموعه در اقصی‌نقاط کشور، از جمله دوردست‌ترین روستاهای میهن اسلامی، توسط عوامل حرفه‌ای در طول بیش از دو سال مراحل مختلف تحقیق، نویسندگی، و تولید را پشت سر گذاشت و اکنون به مرحله پخش رسیده است.

این مجموعه در حوزه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، علمی و صنعتی، بهداشتی، پزشکی، هنری و فرهنگی و غیره با نگاهی جزئی‌گرایانه و با حضور در بدنه جامعه به فرایند تغییر و تحولات گوناگونی می‌پردازد که انقلاب و نظام اسلامی منشا بروز و ظهور آن بوده‌اند.

در مجموعه رهاورد با نگرشی مستند و ملموس، به اقدامات و خدمات صورت‌گرفته پس از انقلاب اسلامی از زاویه موضوعی و محتوایی به دقایق و نکاتی پرداخته می‌شود که شاید تاکنون کمتر مورد توجه و تامل قرار گرفته است.

مجموعه رهاورد در شبکه دوم سیما تهیه و تولید شده است و مهران رستمی تهیه‌کنندگی و عباس لهراسبی نظارت کیفی آن را به عهده دارند. کارگردانی این مجموعه را نیز گروه شاخصی از مستندسازان سینما و تلویزیون عهده‌دار بوده‌اند.

دومین قسمت از مجموعه مستند رهاورد که به چگونگی شکل‌گیری و گسترش خانه‌های بهداشت روستایی در دورترین و محرومترین نقاط کشور می‌پردازد، یکشنبه ۲۰ بهمن، ساعت ۱۱:۳۰ از شبکه دوم سیما پخش می‌شود.

گفتنی است ادامه‌ی این مجموعه‌ی چهل‌قسمتی، پس از دهه مبارک فجر، هر هفته جمعه‌ها از شبکه دوی سیما پخش خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر