اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

فعالیت کارگاه تولید ماسک در ۱۲ امامزاده مازندران

فعالیت کارگاه تولید ماسک در ۱۲ امامزاده مازندران

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از فعالیت کارگاه تولید ماسک در ۱۲ امامزاده شاخص استان خبر داد و گفت: کارگاه‌های تولید ماسک با همکاری خواهران بسیجی و خادمین آستان مقدس امامزادگان مازندران راه‌اندازی شده است.

 چهارشنبه 21 اسفند 1398   237  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه از استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌ جناسمی در گفت‌وگویی اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در کشور با همراهی دیگر نهادها از جمله استانداری با تشکیل ستاد پدافند غیرعامل در اداره کل و ادارات تابعه شروع به مبارزه با این ویروس منحوس کرده است.
وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی مناسبی از راه‌های جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح بقاع متبرکه استان صورت گرفته است، افزود: آستان مقدس امامزادگان مازندران روزانه در نوبت‌های مختلف ضدعفونی و از برگزاری هرگونه مراسم، تجمع و توزیع غذای نذری جلوگیری می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در ۱۲ امامزاده شاخص استان خبر داد و گفت: کارگاه‌های تولید ماسک با همکاری خواهران بسیجی و خادمین آستان مقدس امامزادگان مازندران راه‌اندازی شده است که بستگی به ظرفیت آن بقعه متبرکه و نیروی کار، روزانه ماسک تولید و بین مردم توزیع می‌شود.
حیدری تصریح کرد: برای جلوگیری از تجمع هنگام توزیع ماسک، خادمین آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مقابل درب خانه‌های شهروندان، ایستگاه‌های تاکسی و مراکز درمانی اقدام به اهدای ماسک می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه بعضی از زائرسراها و سوئیت‌های بقاع متبرکه استان فاقد مواد ضدعفونی کننده هستند، گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و نظر به توصیه‌های اکید بهداشتی تا اطلاع ثانوی امکان پذیرش مسافرین و زائرین در امامزادگان و بقاع متبرکه استان مازندران وجود ندارد و از این رو اسکان زائران و مسافران در زائرسراهای بقاع متبرکه ممنوع اعلام شده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه تاکنون بیش از ۶۰۰ مورد ضدعفونی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران توسط خادمین انجام شده است، خاطرنشان کرد: سطوحی که مردم با آن تماس دارند، کفشداری‌ها، سرویس‌های بهداشتی، جامهری، فرش، ضریح، ورودی و خروجی بقاع متبرکه استان روزانه در نوبت های مختلف ضدعفونی می‌شوند.
حیدری با بیان اینکه اوقاف مازندران برای حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تلاش می‌کند، خاطرنشان کرد: برای گذر و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضمن رعایت نکات بهداشتی، حفظ آرامش روانی جامعه و دوری از اضطراب و استرس ضروری است که در همین راستا پویش #کروناراشکست_میدهیم توسط روابط عمومی این اداره‌کل و با مشارکت خادمین بقاع متبرکه استان اجرا شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر