اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

تولید۱۰۷هزار ماسک در گلستان /۱۱۸هزار بسته بهداشتی در مناطق محروم توزیع شد

تولید۱۰۷هزار ماسک در گلستان /۱۱۸هزار بسته بهداشتی در مناطق محروم توزیع شد

حجت الاسلام سلیمانی فرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان به منظور اقدامات پیشگیرانه تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

 شنبه 2 فروردین 1399   119  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از گلستان مدیرکل اوقاف گلستان گفت: با همت خیرین، اصحاب وقف و خادمین بقاع متبرکه و همکاران دستگاه های اجرایی در سطح استان نسبت به راه اندازی چهار کارگاه تولید ماسک و اقلام بهداشتی اقدام شد.

حجت الاسلام سلیمانی فرد ابراز داشت: در این کارگاه به تولید ماسک و تهیه لباس های کادر درمانی اقدام می شود و به طور متوسط روزانه این کارگاه ها سه هزار و ۵۰۰ ماسک در استان تولید می کنند و تاکنون نزدیک به ۱۰۷ هزار ماسک در استان تولید کرده است.
وی گفت: همچنین با همکاری دستگاه های اجرایی نسبت به تهیه بسته معیشتی جهت کمک به نیازمندان و تهیه بسته های اقلام بهداشتی و توزیع آن بین اقشار مختلف مردم انجام شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: در این راستا ۴۹۵ بسته معیشتی به ارزش ۵۲۰ میلیون ریال، بیش از ۱۱۸ هزار بسته بهداشتی شامل ماسک، مواد ضدعفونی کننده، ژل شستشوی دست و غیره تهیه شده است.

حجت الاسلام سلیمانی فرد افزود: در چهار کارگاه تولید ماسک در استان ۱۲۰ نفر همکاری می کنند و همچنین در توزیع اقلام بهداشتی نیز ۱۴۰ نفر با ما همکاری داشتند.

وی گفت: در مسیر تهیه برخی از اقلام و خدمات دستگاه های اجرایی مانند اوقاف و امور خیریه، سپاه پاسداران، تبلیغات اسلامی، هیئت حسین جان، روحانیون و گروه های جهادی همکاری داشتند و منابع مالی نیز از طریق خیرین و موقوفات مرتبط و از منابع بقاع متبرکه تامین شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر