اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اجرای طرح آستان مهربانی در استان کرمانشاه

اجرای طرح آستان مهربانی در استان کرمانشاه

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: طرح آستان مهربانی در بقاع متبرکه کرمانشاه اجرا می شود.

 یک شنبه 3 فروردین 1399   100  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه از کرمانشاه؛ حجت الاسلام محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه گفت: امسال با توجه به شرایط خاص کشور و نیاز مبرم خصوصا قشر کم برخوردار به مواد ضدعفونی کننده و اقلام بهداشتی اداره کل اوقاف استان از محل عواید موقوفات مرتبط اقدام به تهیه اقلام بهداشتی به میزان ۵ هزار بسته کامل به خانواده‌ها می‌نمایند. 
حجت الاسلام صالحی افزود: همچنین تعداد ۲۰۰۰ بسته کامل بهداشتی نیز در بقاع متبرکه جهت حفظ بهداشت و ضدعفونی این اماکن توزیع شده است.
وی اظهار داشت: این طرح صرفا شامل مواد بهداشتی نبوده و مواد غذایی را نیز شامل می‌شود که در این راستا تعداد ۳ هزار بسته مواد غذایی شامل برنج، روغن، ربّ، ماکارونی، سویا، قند، چایی و شکلات بین خانواده‌های کم برخوردار با رعایت اصول کامل بهداشتی توزیع می‌شود.
مدیرکل اوقاف استان خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۰ هزار بسته بهداشتی و غذایی جمعا به ارزش تقریبی ۶میلیار ریال به همت اوقاف و از محل عواید موقوفات تهیه و تا شب عید بدست مردم عزیز خواهد رسید.
وی توزیع این اقلام را از مبداء ۱۳ بقعه متبرکه استان اعلام کرد و گفت: بقاع متبرکه سیده فاطمه (س)، زیارتگاه صاحب الزمان، امامزاده ابراهیم کرمانشاه، امامزاده باقر بیستون، امامزاده مهدی هرسین، امامزاده ابراهیم کنگاور، امامزاده احمد سنقر، امامزاده قاضی الکیا و امامزاده حسن اسلام آباد، بقعه داود بان زرده دالاهو، بقعه سلیمان ابن داود گیلانغرب، بقعه سید محمود اصفهانی و امامزاده عبیدالله هجیج از جمله بقاعی هستند که طرح در آن‌ها اجرا می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر