اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

تعداد ۶۳۰۰ بسته بهداشتی در بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

تعداد ۶۳۰۰ بسته بهداشتی در بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: در راستای اجرای ویژه‌برنامه آستان مهربانی و باهدف کمک به اقشار نیازمند، بالغ‌بر ۶۳۰۰ بسته بهداشتی تهیه و توزیع شد.

 یک شنبه 3 فروردین 1399   115  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از سمنان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: با توجه به رویکرد جدید سازمان مبنی بر تقویت کارکردهای اجتماعی و خیریه و کاهش آسیب‌های اجتماعی و خدمت‌رسانی و کمک به اقشار بی‌بضاعت، کم‌بضاعت و محرومان و همچنین بر اساس رسالت ذاتی سازمان مبنی بر اجرای نیات واقفین خیراندیش اجرای برنامه دست‌های مهربانی امسال پیش از آغاز سال جدید جهت اجرا به ادارات اجرایی و هیئت‌امنای بقاع متبرکه ابلاغ شد.
وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا لزوم رعایت بهداشت شخصی توسط افراد، پس از ابلاغ شیوه‌نامه اجرایی برنامه آستان مهربانی، به همت هیئت‌امنای بقاع متبرکه استان و با استفاده از ظرفیت موقوفات، بقاع متبرکه و ظرفیت‌های مردمی علی‌الخصوص هیئت امناء، خیرین، متولیان و تشکل‌ها و مؤسسات نسبت به تهیه و آماده‌سازی پک‌های بهداشتی و توزیع بین اقشار نیازمند اقدام شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: از ابتدای اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور و استان، این اداره کل در هماهنگی کامل با ستاد مبارزه با کرونای استان بوده و نسبت به لغو کلیه برنامه‌ها و تجمعات در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سطح استان اقدام نمودیم.
وی با اشاره به اینکه بقاع متبرکه استان به‌صورت مستمر شستشو و ضدعفونی می‌شود گفت: در حال حاضر نیز بر اساس تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا تا اطلاع ثانوی بقاع متبرکه و اماکن مذهبی استان تعطیل می‌باشند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین تدینی در ادامه بابیان اینکه بهترین شیوه جلوگیری از شیوع این ویروس، قطع زنجیره انتقال است خاطرنشان کرد: لازم است همه ما بر اساس توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، در خانه‌ها بمانیم و بدین طریق جلوی پخش شدن این ویروس در جامعه را بگیریم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر