اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

تهیه و توزیع 23 هزار بسته بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اصفهان

تهیه و توزیع 23 هزار بسته بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در اصفهان

مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از توزیع 23 هزار بسته بهداشتی به ارزش 2 میلیارد و 300 میلیون ریال در شهرستان های این استان خبر داد.

 دوشنبه 4 فروردین 1399   106  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان اصفهان حجت الاسلام و المسلمین بلک گفت: اداره کل استان و ادارات تابعه در شهرستان ها تاکنون طی 3 مرحله 23 هزار بسته بهداشتی شامل (ماسک ،مواد ضدعفونی کننده،دستکش و....)جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا را در میان مردم و خانواده های نیازمند توزیع کرده است.

حجت الاسلام بلک خاطر نشان کرد : با توجه به توصیه های موکد بهداشتی جهت عدم رفت و آمدهای غیر ضروری در سطح شهر با هماهنگی انجام شده مردم جهت تحویل گرفتن اقلام مراجعه نداشتند و پک های بهداشتی بواسطه هیئت امنا و خادمین بقاع متبرکه درب منازل انها توزیع شده است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: تبلیغات محیطی در خانه می مانیم در سطح استان ، شهرستان ها و بقاع ، پخش کلیپ‌هایی در مورد رعایت بهداشت و آموزش‌هایی در خصوص چگونگی مبارزه با ویروس کرونا از طریق فضای مجازی(کانال های اداره کل ، اینستاگرام و....) از دیگر اقدامات اداره کل اوقاف بوده است.

‌مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در پایان ضمن آروزی شکست ویروس کرونا در کشور و همه بلاد مسلمین از اقدامات کادر اداره کل اوقاف و ادارات شهرستان ها در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر