اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توزیع ۴۲۰۰ بسته حمایتی از نیازمندان ازمحل عواید موقوفات اصفهان

توزیع ۴۲۰۰ بسته حمایتی از نیازمندان ازمحل عواید موقوفات اصفهان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: امسال در قالب طرح دست‌های مهربانی 4200 بسته سبد کالا بین نیازمندان استان به منظور اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان توزیع شد.

 سه شنبه 5 فروردین 1399   99  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان اصفهان حجت‌الاسلام بلک در گفت وگویی اختصاصی اظهار کرد: یکی از رسالت‌های خطیر سازمان اوقاف و امور خیریه، نظارت و صیانت از نحوه اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان خیراندیش و مراقبت لازم از این اماناتی است که عهده‌دار آن هستیم.

وی تصریح کرد: به همین منظور طرح ملی دست‌های مهربانی با هدف اجرای صحیح و امینانه نیات واقفان در موضوعات کمک به ایتام بی‌بضاعت، فقرا و با رویکرد شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی از آثار و برکات وقف اجرا شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه هدف از اجرای این طرح را شناسایی افراد مستحق، مطابق نیت واقفان و بهره‌مندی آنان از اجرای نیت،ایجاد وحدت‌رویه در سراسر کشور جهت اجرای امینانه نیات واقفان و نظام‌مند کردن آن، اطلاع‌رسانی نسبت به آثار و برکات اجرای نیات واقفان در جامعه و ترغیب جهت ایجاد وقف جدید متناسب با نیاز‌های روز دانست و گفت: این طرح از 25 اسفند آغاز شده و تا 10فروردین ادامه خواهد یافت.

وی در ادامه گفت : بسته های حمایتی شامل برنج، گوشت مرغ، ماکارونی و رب گوجه فرنگی، است.

وی گفت: این اقلام در آستانه سال جدید در بین خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان و شهرستان‌های تابعه در حال توزیع است.

حجت الاسلام بلک ارزش این سبد کالای حمایتی را 630 میلیون ریال عنوان کرد و با بیان اینکه بسته‌ها در حال توزیع است، اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح دست گیری و حمایت از نیازمندان و کم کردن فشار شرایط بد اقتصادی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان همچنین در خصوص اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع کرونا با اشاره به اینکه تمام اماکن مذهبی استان اصفهان مطیع تصمیمات ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا هستند خاطر نشان کرد: مسئولان بقاع متبرکه تمام مصوبات را پیگیری و انجام می دهند و در ضمن هر روز بقاع متبرکه و اماکن مذهبی استان توسط هیئت امناء ضدعفونی می‌شوند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار