اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

6300 بسته بهداشتی و 1066 بسته ارزاق در میان نیازمندان استان سمنان توزیع شد

6300 بسته بهداشتی و 1066 بسته ارزاق در میان نیازمندان استان سمنان توزیع شد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: به همت کارکنان ادارات اوقاف شهرستانها، هیئت امنا و اعضای مراکز افق بقاع متبرکه استان سمنان ۱۰۶۶ بسته ارزاق در قالب اجرای طرح آستان مهربانی بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   120  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از سمنان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف واقفین خیراندیش کمک به هم نوع و رفع بخشی از نیازهای افراد و معضلات اجتماعی در جامعه است.

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به فرا رسیدن سال نو، در ایام پایانی سال ۹۸، اجرای برنامه آستان مهربانی در دستور کار اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان قرار گرفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: بر این اساس با استفاده از منابع موقوفات منطبق و کمکهای خیرین، ۱۰۶۶ بسته شامل ارزاق و پوشاک توسط هیئت امنای بقاع متبرکه و مراکز افق امامزادگان تهیه شد و پیش از تحویل سال نو بین نیازمندان اطراف بقعه توزیع شد.

وی عنوان کرد: علاوه بر بسته های ارزاق، ۶۳۰۰ بسته شامل اقلام بهداشتی نیز تهیه و بین نیاز مندان توزیع شده است.
حجت الاسلام و المسلمین تدینی افزود: ارزش بسته های ارزاق ارزش پک های بهداشتی توزیع شده در قالب اجرای برنامه آستان مهربانی بالغ بر۴ میلیارد و ۸۶۰ میلیون ریال است که با همت هیئت امنا و اعضای مراکز افق بقاع متبرکه استان تهیه و توزیع شده است.

وی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، ضمن تاکید بر ادارات تابعه و هیئت امنای بقاع متبرکه در خصوص ضدعفونی مداوم و مستمر بقاع متبرکه، محدودیت در زمان بازگشایی اماکن هم اعمال شده بود که در حال حاضر به منظور قطع زنجیره انتقال و جلوگیری از تجمع افراد در مراکز عمومی، بقاع متبرکه استان سمنان تا اطلاع ثانوی مسدود است و لازم است همه ما با رعایت نکات بهداشتی و ماندن در خانه و جلوگیری از خروج بی مورد از منزل به قطع زنجیره انتقال کمک کنیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ضمن تقدیر و تشکر از جامعه پزشکی و کادر درمان خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش این قشر زحمت کش که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و اجرای دستورات پزشکی و ماندن در خانه توسط آحاد افراد جامعه، بزودی کرونا را شکست دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر