اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اقدامات اوقاف برای جلوگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است

اقدامات اوقاف برای جلوگیری از شیوع کرونا قابل تقدیر است

استاندار زنجان گفت: اوقاف به خوبی توانسته است مسولیت اجتماعی خود را در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا انجام دهد.

 چهارشنبه 6 فروردین 1399   151  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از زنجان، فتح الله حقیقی درگفت وگویی اختصاصی اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در پی شیوع ویروس کرونا از سال گذشته شاهد آن بودیم؛ مراسم وبرنامه های فرهنگی و معنوی بقاع متبرکه لغو شد.

استاندار زنجان با بیان اینکه هدف از این کار قطع زنجیره کرونا و کمک به ریشه کن شدن این بیماری بوده است، اضافه کرد: تعطیلی تجمعات در بقاع متبرکه نیز در ستاد پیشگیری مطرح و مصوب شد.

وی با اشاره به اینکه امسال هیچ برنامه ای در بقاع متبرکه استان زنجان برگزار نشد، افزود: در همین راستا با توجه به ممنوعیت ورود زائران به بقاع متبرکه برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از فراگیر شدن بیماری کرونا، مراسم تحویل سال نو بدون حضور زائران برگزار شد.

حقیقی با اشاره به جایگاه معنوی بقاع متبرکه و حجم زائرانی که هر سال در این اماکن مقدسه حضور پیدا می‌کردند، گفت: امیدواریم پس از قطع زنجیره کرونا بازهم شاهد حضور زائران با حدمت رسانی مناسب باشیم، اما امروز از نهایت ظرفیت این اماکن در قطع زنجیره کرونا استفاده شده است.

استاندار زنجان همچنین به اقدام شایسته اوقاف در راستای توزیع بسته های بهداشتی از محل موقوفات خبر داد و گفت: این موضوع نیز یکی از اتفاقات خوبی است که در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و کمک به استان در این حوزه
رخ داده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر