اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توزیع ۱۵۰۰  بسته غذایی و بهداشتی در قالب طرح دستان مهربانی در استان قم

توزیع ۱۵۰۰ بسته غذایی و بهداشتی در قالب طرح دستان مهربانی در استان قم

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم از توزیع ۱۵۰۰ بسته غذایی درطرح دستان مهربانی این اداره کل درمیان نیازمندان خبرداد.

 پنج شنبه 7 فروردین 1399   87  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری درگفت وگویی اختصاصی اظهار کرد: طرح «دستان مهربانی» یکی از برنامه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است که به مناسبت عید نوروز و در راستای حمایت از نیازمندان از محل عواید موقوفات و امامزادگان هرساله اجرایی می‌شود.

وی افزود: این طرح همزمان با سراسر کشور در استان قم نیز به اجرا گذاشته می شود و محوریت کار با مراکز افق امامزادگان شاخص استان خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم خاطرنشان کرد: بر این اساس ۱۵۰۰ بسته غذایی به ارزش ۵ میلیارد ریال تهیه و در بین نیازمندانی که توسط مراکز افق شناسایی شده ‌اند توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه این بسته ‌های حمایتی، فرهنگی و بهداشتی شامل ۱۰ کیلوگرم برنج ایرانی، حبوبات، ماکارونی، روغن، محلول شستشوی دست و ماسک و اقلام فرهنگی است گفت: بسته ‌های مذکور تهیه شده و به تدریج و طی ایام نوروز توزیع خواهد شد.

اسکندری ادامه داد: در نهایت تا هشتم فروردین ماه شاهد توزیع همه بسته ‌ها در بین نیازمندان خواهیم بود.این برنامه به همت اوقاف وامور خیریه شهرستان قم ناحیه یک اجرا می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر