اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

تولید روزانه ۱۰دست لباس چند بار مصرف حفاظتی در بقاع متبرکه زنجان

تولید روزانه ۱۰دست لباس چند بار مصرف حفاظتی در بقاع متبرکه زنجان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان گفت :با تلاش خادمین حسینیه اعظم زنجان ، لباس ضد کرونا ویروس برای کادر درمانی زنجان با قابلیت ویژه چند بار مصرف دوخته شده است.

 پنج شنبه 7 فروردین 1399   40  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امورخیریه از استان زنجان؛ حجت الاسلام کرمی با اشاره به اینکه لباس‌های موجود حفاظتی در مقابل کرونا اغلب چند بار مصرف هستند گفت: لباس حفاظتی در مقابل کرونا که در حسینیه اعظم دوخت شده چند بار مصرف است.

کرمی افزود: لباسی را که تهیه کردیم برای ایمنی عفونی پرسنل و کارکنان بیمارستان‌ زنجان در بخش مراقبت های بیماری های کرونای است که با بیماران آلوده تماس دارند و طراحی این لباس خاص به نحوی است که در مقابل ویروس نفوذ ناپذیر هست وکارکنان بیمارستانی در این لباس کاملا ایمن هستند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان زنجان گفت: چون لازم بود این لباس را پس از تهیه به تایید اداره تجهیزات دانشگاه علوم پزشکی برسانیم برای همین بررسی‌های مختلف را روی پارچه‌های مختلف و جنس‌های مختلف موجود انجام دادیم و بالاخره بهترین‌ها که هم نفوذناپذیر باشند و هم قابلیت اتوکلاو کردن باشند را پیدا کردیم.

وی ادامه داد:روزانه تعداد ۱۰ دست لباس حفاظتی در مقابل کرونا برای بیمارستان دوخته می‌شود،تا کنون ۷۰ دست از این لباسها در این بقاع تولید شده است ودر اختیار پزشکان ، پرستاران و سایر عوامل درمانی قرار گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر