اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

امروز پزشکان در خط مقدم جنگ علیه دشمن قرار دارند/زیارت حضرات معصومین علیهم‌السلام دور و نزدیک ندارد

امروز پزشکان در خط مقدم جنگ علیه دشمن قرار دارند/زیارت حضرات معصومین علیهم‌السلام دور و نزدیک ندارد

عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ضمن تقدیر از تلاش‌های پزشکان در مداوای بیماران، تأکید کرد: امروز پزشکان در خط مقدم جنگ علیه دشمن قرار دارند و برای سلامت جامعه بسیار تلاش می‌کنند و این وظیفه بسیار سنگین و مهمی است که آن‌ها بر دوش گرفته‌اند.

 جمعه 8 فروردین 1399   64  0      

آیت‌الله حسن ممدوحی، عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگویی اختصاصی با روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، درباره اهمیت عمل به توصیه‌های بهداشتی گفت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب برای جلوگیری از ویروس کرونا توصیه‌هایی را بیان فرمودند، همگان باید به این سخنان جامه عمل بپوشانند و آن را اجرایی کنند.

وی تصریح کرد: رهبر انقلاب در خصوص کرونا، بسیار جامع سخن گفتند، بنابراین مردم به این توصیه ها عمل کنند، زیرا رهبری بهترین و دقیق‌ترین شناخت را دارند و به‌درستی جامعه را هدایت می‌کنند.

عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: امروز در جنگ و حمله بیولوژیکی واقع شده‌ایم که دشمنان با انجام چنین عملیاتی به دنبال از بین بردن مردم هستند و ما باید در مقابل آن مقاومت کنیم و راه مقابله با آن، انجام دستورات بهداشتی و دوری از تجمعات و سفرهای غیرضروری است.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌ پزشکان در مداوای بیماران، تأکید کرد: امروز پزشکان در خط مقدم جنگ علیه دشمن قرار دارند و برای سلامت جامعه بسیار تلاش می‌کنند و این وظیفه بسیار سنگین و مهمی است که آن‌ها بر دوش گرفته‌اند، امروز تودهنی زدن به دشمن، همین تلاش پزشکانی است که شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند تا این ویروس را شکست بدهیم.

منتخب مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری افزود: امروز همه بدانند ایران همچون جنگ‌های نظامی در جنگ‌های بیولوژیکی، بسیار پیش‌قدم بوده و این پیشگامی وابسته به تلاش کادر پزشکی است؛ ازاین‌رو نگذاریم تلاش این پزشکان خدوم بی‌نتیجه بماند و باید آن‌ها را همراهی کنیم.

وی درباره اهمیت زیارت از راه دور مراقد مطهر ائمه معصومین علیهم‌السلام، گفت: زیارت حضرات معصومین علیهم‌السلام دور و نزدیک ندارد، ائمه اطهار علیهم‌السلام به مکان و زمان خاصی محدود نیستند، در همه‌جا حضور دارند، در همین زمینه است که خداوند تبارک‌وتعالی می‌فرماید من در کنار قلب‌های شکسته قرار دارم، بنابراین اگر قلبی در جنوب، شرق و غرب عالم بشکند، خداوند آنجا حضور دارد.

عضو شاخص جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تأکید کرد: از دیدگاه ائمه معصومین علیهم‌السلام و حضرت ولیعصر (عج)، شرق و غرب مساوی است و به همگان توجه دارند، بسیاری از افراد هستند که از راه‌های دور به حضرت رضا علیه‌السلام سلام می‌دهند و جواب می‌شنوند، همه این‌ها نشان می‌دهد که ائمه معصومین علیهم‌السلام محدود به زمان و مکان خاصی نیستند، زیرا آن‌ها فوق زمان و مکان هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر