اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اوقاف مازندران از طرح‌های دانش‌بنیان درراستای«جهش تولید» حمایت می‌کند

اوقاف مازندران از طرح‌های دانش‌بنیان درراستای«جهش تولید» حمایت می‌کند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه اوقاف از طرح‌های دانش‌بنیان برای تحقق جهش تولید حمایت می‌کند، گفت: برای تحقق این مسئله نیازمند وقف‌های جدید با نیات روز جامعه مانند تولید علم، فعالیت‌های پژوهشی ،حمایت از طرح‌های دانش بنیان و... هستیم که اوقاف مازندران این آمادگی را دارد به واقفان خیراندیش و خیران مشاوره لازم را ارائه دهد.

 چهارشنبه 13 فروردین 1399   60  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حیدری‌جناسمی درگفت وگوی اختصاصی با اشاره به انتخاب شعار سال جدید بعنوان «جهش تولید» که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، اظهار کرد: مقام مظعم رهبری با نامگذاری شعار سال 99 بعنوان جهش تولید دوباره به مسئولان و مردم گوشزد کردند که اقتصاد کشور باید بطورجدی مورد توجه قرار گیرد.

وی یکی از گلوگاه‌هایی که احتمال ضربه به نظام وجود دارد را مسئله اقتصاد کشور دانست و افزود: دشمن طی چندسال اخیر به دنبال ضربه زدن به اقتصاد جمهوری اسلامی و ایجاد فشار حداکثری بر روی ملت ایران است و با توجه به شعار سال مقام معظم رهبری در زمینه جهش تولید باید اقدامات اساسی صورت گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: با توجه به اینکه جوانان در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری به‌صورت ویژه مورد توجه و خطاب قرار گرفته و رهبری تأکید کردند که جوانان یکی از لوازم پیشرفت کشور هستند و از طرفی هر اقدامی در گام دوم انقلاب باید منطبق بر بیانیه گام دوم باشد که نقشه راه حرکت انقلاب اسلامی و نظام است، به این نتیجه می‌رسیم که نقش جوانان در تحقق جهش تولید نقشی ویژه است و از این رو حمایت جوانان باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

حیدری با بیان اینکه عملیاتی کردن شعار سال 99 باید مبتنی بر مأموریت‌های جوانان انقلابی در بیانیه گام دوم و در راستای جهش تولید باشد، گفت: برای تحقق جهش تولید نیاز به دستیابی به تکنولوژی‌های جدید در عرصه صنعتی و تولید محصولات کشاورزی با بازدهی بسیار عالی داریم که این امر مستلزم توجه به مقوله علم و پژوهش است که در این راستا سازمان اوقاف و امور خیریه طی سالهای اخیر به طرح های دانش‌بنیان و نوآور توجه ویژه‌ای داشته است.

وی با بیان اینکه اوقاف مازندران از طرح‌های دانش‌بنیان برای تحقق جهش تولید حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: برای تحقق این مسئله نیازمند وقف‌های جدید با نیات روز جامعه مانند تولید علم، فعالیت‌های علمی، حمایت از طرح‌های پژوهشی و... هستیم که اوقاف مازندران این آمادگی را دارد به واقفان خیراندیش و خیران مشاوره لازم را ارائه دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مقام معظم رهبری شتاب علمی به همراه تلاش اخلاقی و اعتقادی را از رموز پیشرفت در عرصه اقتصادی و تولید دانستند و از این می‌توان از ظرفیت موقوفات برای تحقق فرمایشات رهبری بهره‌گیری کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر