اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

برگزاری رزمایش«ضیافت همدلی» در بقاع متبرکه/ توزیع 110 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان

برگزاری رزمایش«ضیافت همدلی» در بقاع متبرکه/ توزیع 110 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکتهای سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری رزمایش«ضیافت همدلی» در مراکز افق بقاع متبرکه و توزیع 110 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399   290  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، رضا معممی مقدم با بیان اینکه بقاع متبرکه تعطیل نیست و در حال خدمت رسانی است، گفت: رزمایش«ضیافت همدلی » به منظور لبیک گفتن به رهنمودهای مقام معظم رهبری، بی سابقه ترین و بی نظیرترین خدمات اجتماعی در سازمان اوقاف و امور خیریه است که با اهتمام ویژه نماینده ولی فقیه و رئیس این سازمان طراحی شده است.

وی یادآور شد: علی رغم اینکه به دلیل تعطیل بودن بقاع متبرکه، این اماکن مذهبی برای پرداخت حقوق خدام ثابت و هزینه های جاریشان با مشکل جدی مواجه هستند و با محدودیت موقوفات مربوط به اطعام و افطار ماه مبارک رمضان روبرو هستیم،با تدابیر اندیشه شده و جلب مشارکت متولیان غیر متصرفی و یاری هیئت امنای امامزادگان و مشارکتهای مردمی، سبدهای معیشتی و ارزاق شامل گوشت،مرغ، برنج و روغن و ماکارونی و قند و…. از سوی مراکز افق امامزادگان و بقاع متبرکه بین خانواده‌های کم برخوردار در استانها در حال توزیع است و تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

معممی مقدم تصریح کرد: بر این اساس 110 هزار بسته معیشتی به ارزش 28 میلیارد تومان در آستانه ماه مبارک رمضان توسط هیئت امنای امامزادگان، بین نیازمندانِ مجاور امامزادگان و حاشیه شهرها توزیع خواهد شد.

وی گفت: با ابلاغ این برنامه به ادارات کل اوقاف و امورخیریه دراواخرفروردین ماه سال جاري ، تمامی همکاران ،متولیان ، مدیران مراکز افق ،هیئت امنا و خدام با روحیه اي جهادي و پشتکاري مثال زدنی وارد عرصه عمل شده اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار