اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

طرح اوقاف در دستگیری از نیازمندان قابل تقدیر است

طرح اوقاف در دستگیری از نیازمندان قابل تقدیر است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت:طرح وبرنامه های اوقاف در دستگیری از نیازمندان قابل تقدیر است.

 پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399   53  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف از زنجان، آیت‌الله شیخ علی خاتمی در جمع کارکنان اوقاف زنجان اظهار کرد: کرامت ویژگی برجسته همه انبیای الهی و امامان‌(س) است و انوار آسمانی را با این صفت می‌شناسند.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه تمام امامان معصوم ما کریم هستند اما امام مجتبی‌(ع) به کریم آل فاطمه لقب گرفته ‌و این عنوان به حضرت امام حسن(ع) داده شده است، افزود: دلیلش آن است که در شهر مدینه امام حسن‌(ع) را به کرامت و کریم بودن می‌شناختند.
وی با اشاره به اینکه در ایام ولادت امام مجتبی‌(ع) هستیم و انتظار آن است که رزمایش مومنانه‌ای که به یاری خدا در کشور شروع شده است هم درعرصه کمیت و هم در کیفیت گسترش پیدا کند، اضافه کرد: از آغاز ماه رمضان این سفره پربرکت گشوده شده و امیدواریم زمینه مشارکت همه افراد از این خوان فراهم شود.
خاتمی با بیان اینکه امام حسن مجتبی (ع) نماد از خودگذشتگی و به دیگران پرداختن است، گفت: باید از این امام بزرگوار الگو بگیریم و در کمک به نیازمندان پیشگام باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان در ادامه ضمن تقدیر از اوقاف استان برای اجرای طرح ضیافت همدلی بیان کرد: اقدامات اوقاف در اجرای این طرح قابل تقدیر است چون از محل عواید موقوفات اقدامات خوبی در دستگیری از نیازمندان انجام شده استن.
وی ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای کمک به فقرا عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایطی که کشور در آن درگیر است، این روزها فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار