اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توزیع45 هزار قرص نان رایگان در مناطق کم برخوردار استان هرمزگان

توزیع45 هزار قرص نان رایگان در مناطق کم برخوردار استان هرمزگان

مدیرکل اوقاف هرمزگان گفت:از محل موقوفات ، بیش از 45 هزار قرص نان صلواتی از طریق نانوایی های تعیین شده در استان بین نیازمندان و مردم توزیع شد.

 پنج شنبه 25 اردیبهشت 1399   61  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از هرمزگان حجت الاسلام والمسلمین مهدیان، مدیرکل اوقاف هرمزگان اظهار داشت: به مناسبت نیمه رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع)، از محل عواید موقوفات هرمزگان، بیش از 45 هزار قرص نان صلواتی از طریق نانوایی های تعیین شده در استان بین نیازمندان و مردم توزیع گردید.
وی افزود: ماه مبارک رمضان خصوصیات بسیاری دارد که یکی از بارزترین این خصوصیات رسیدگی به محرومان جامعه است، و امسال با وجود وضعیت حاکم بر جامعه و شیوع بیماری منحوس کرونا بسیاری از مشاغل از نظر اقتصادی دچار مشکل شده اند.
مدیرکل اوقاف هرمزگان با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه گفت: ابتدای ماه مبارک رمضان5 هزار بسته معیشتی با هماهنگی و همکاری مراکز افق شهرستان بین نیازمندان توزیع گردید ونیز 45 هزار قرص نان تحت عنوان طرح نان مهربانی در بین افراد آبرومند و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
وی تصریح کرد: در این طرح از چندین واحد نانوایی که عمدتا در مناطق کم برخوردار شهر های استان قرار داشتند، نان مورد نیاز در بین افراد آسیب پذیر، مناطق کم برخوردار توزیع شد.
حجت الاسلام مهدیان تاکید کرد: این طرح با هدف اجرایی شدن بیانات مقام معظم رهبری در قالب مواسات اجتماعی است که سبب می‌شود تا حدی مشکلات اقشار آسیب پذیر کاهش یابد.
وی خاطرنشان کرد: کمک‌ مومنانه وظیفه اخلاقی و شرعی هر انسانی است و همه وظیفه داریم که در این ایام فشار مالی روی خانواده‌ها را سبک‌تر کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار