اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان : اطلاع رسانی موثراوقاف  درمقابله باشیوع کرونا

مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان : اطلاع رسانی موثراوقاف درمقابله باشیوع کرونا

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان از اقدامات اداره کل اوقاف استان در راستای مقابله با کرونا و اجرای رزمایش مواسات و همدلی قدردانی کرد.

 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399   50  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف از هرمزگان، فاطمه رکن‌الدینی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، اظهار کرد: از دستگاه‌هایی که درزمینهٔ مبارزه با کرونا بیشترین تلاش‌ها و زحمات بر دوش آن‌ها بوده و روابط عمومی این دستگاه‌ها که به‌عنوان بازوی اطلاع‌رسانی، نقش مهمی در آگاهی بخشی به جامعه ایفا کردند به‌خصوص اداره کل اوقاف هرمزگان قدردانی می‌کنم.
وی افزود: با توجه به اینکه بقاع متبرکه و زیارتگاه‌ها از جهت حضور مردم و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند، اطلاع‌رسانی روابط عمومی این دستگاه باعث شد مردم کمترین حضور را در این اماکن متبرکه داشته و کلیه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا مشکلی در این حوزه نداشته باشیم.
رکن‌الدینی تصریح کرد: اداره کل اوقاف هرمزگان همچنین درزمینهٔ اجرای رزمایش مواسات و همدلی به ایفای نقش پرداخته و اقدامات خوبی را در این زمینه در کنار سایر دستگاه‌ها انجام داد که جای تشکر و قدردانی دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار