اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توزیع روزانه ۲ هزار بسته غذایی توسط مراکز افق بقاع متبرکه کرمانشاه

توزیع روزانه ۲ هزار بسته غذایی توسط مراکز افق بقاع متبرکه کرمانشاه

۱۱ مرکز افق بقاع متبرکه در کرمانشاه از ابتدای ماه رمضان روزانه ۲ هزار پرس غذا طبخ و بین نیازمندان و روزه‌داران توزیع می‌کنند.

 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399   55  0      

حجت‌الاسلام محمد صالحی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با اشاره به اقدامات این اداره‌کل در ماه‌های گذشته، اظهار کرد: همزمان با شیوع کرونا در کشور و به تبع آن در این استان اداره‌کل اوقاف کرمانشاه با تمام توان با استفاده از ظرفیت‌های خود به کمک آمد و در حوزه تهیه و توزیع لوازم بهداشتی از قبیل ماسک و دستکش اقدامات بسیاری انجام داد.
وی افزود: از ابتدای سال تاکنون بقاع متبرکه با شعار «بقاع متبرکه تعطیل نیست» با تولید ماسک و طبخ غذا برای کادر درمانی بیمارستان‌ها و گروه‌های جهادی به ارائه خدمات پرداخته‌اند.
مدیرکل اوقاف کرمانشاه تصریح کرد: خدمات و اقدامات بسیاری از طریق بقاع متبرکه ارائه شده که باید اطلاع‌رسانی شود و مردم باید بدانند که خدام و مبلغان چگونه در طول این مدت همکاری کردند تا مشکلات در کشور مدیرت و ختم به خیر شود.
حجت‌الاسلام صالحی با اشاره به خدمات مراکز افق بقاع متبرکه در طول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان ۱۱ مرکز افق بقاع متبرکه استان با ورود به مباحث اجتماعی برای رفع مشکلات خدمت کردند همچنین مراکز افق بقاع متبرک استان با همکاری در برپایی رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه برای حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌دیده پای کار آمدند.
وی تصریح کرد: در همین راستا مراکز افق بقاع متبرکه استان با طبخ روزانه ۲ هزار پرس غذا و توزیع آن بین نیازمندان و روزه‌داران در این ایام تا پایان ماه مبارک رمضان به خدمت‌رسانی ادامه می‌دهند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار