اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش ضیافت همدلی توسط اوقاف گلستان

توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش ضیافت همدلی توسط اوقاف گلستان

حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: در سومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی، اداره اوقاف و امور خیریه استان گلستان 2500 بسته معیشتی و همچنین ۵۰ هزار بسته غذایی گرم در قالب طرح اطعام مهدوی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده توزیع کرد.

 چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399   45  0      

حجت الاسلام «روح الله سلیمانی فرد»  از سومین مرحله توزیع کمک مومنانه از سوی اوقاف و امور خیریه استان خبر داد و اظهار کرد: توزیع این بسته های معیشتی با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه و مواسات و در قالب رزمایش «مواسات و همدلی» توسط اصحاب وقف، خیرین و بقاع متبرکه انجام شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به همت واقفان و خیرین تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده استان توزیع خواهد شد.
حجت الاسلام سلیمانی فرد یادآور شد: این بسته ها شامل مواد غذایی و همچنین بن مواد پروتئینی و گوشت مرغ است و در مرحله سوم توزیع دو هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در دستور کار قرار گرفت.
وی گفت: همچنین در قالب طرح اطعام مهدوی غذای گرم و نان گرم در بین اقشار آسیب دیده و نیازمندان استان توزیع شده است که این طرح با محوریت امامزاده عبدالله (علیه السلام) گرگان، یحیی بن زید (علیه السلام) و سایر اماکن مقدسه صورت گرفت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان تاکید کرد: در قالب اطعام مهدوی بیش از ۵۰ هزار بسته غذای گرم تقدیم اقشار آسیب دیده و نیازمند شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار